شورایاری، از گذشته تا کنون شورایاری در حال حاضر (۱۳۹۶) با ۳۵۴۰ عضو در ۳۵۴ محله شهر تهران، بزرگترین انجمن محلی در ایران است که رسمیت قانونی هم دارد و این ویژگی منحصر بفرد شورایاری است.
منکر تخلف در شهرداری تهران نیستم مرتضی طلایی در یادداشت خود نوشته است؛ بنده منکر تخلف در شهرداری تهران نیستم، حوزه منابع انسانی هم از این قاعده مستثنی نیست...
«خبر خوب» چیست؟ چه نیست؟ محسن مهدیان نوشت: وقتی می‌گوئیم خبر خوب، همه ذهن‌ها سمت دیدن زیبائی‌ها می‌رود. درست است؛ اما همه ماجرا در دیدن زیبائی‌ها نیست...
پیشگیری مقدم بر مجازات مجرم معاون اجتماعی پلیس پایتخت به مسئله پیشگیری از جرم تاکید کرده و آن را مقدم بر مجازات مجرم دانسته است.
فرار متخلفان با شعار مشترک قوه قضائیه همچون قوای مجریه و مقننه دارای ضعف‌هایی هست و قطعاً عدالت‌‌خواهی حکم می‌کند که با نظارت دقیق در صدد تقویت عملکردهای مثبت آن و مهار ناراستی‌ها برآییم.
صدای دانش‌آموز شنیده نمی‌شود نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی به بهانه فرارسیدن روز دانش‌آموز بر لزوم توجه به مشکلات دانش‌آموزان و فرهنگیان تاکید کرد.
تخصص، تعهد و مخاطب شناسی آنچه که باعث می‌شود تهیه کننده‌ها و برنامه سازان تلویزیونی در رسانه ملی موفق عمل کنند این است که خطی بین ضابطه و رابطه کشیده شود.
موزه باید به اهلش سپرده شود! حقیقت آن است که مردم از موزه ها فراری هستند و به نظر نمی رسد که یک آسیب شناسی و تحقیق میدانی جامعی صورت گرفته باشد که چرا میزان مراجعه مردم به موزه ها کم است؟ واقعا چرا؟
مهربانی را جایگزین خشونت کنیم همه مردم در قبال خشونت در جامعه مسئولیت دارند و باید فرد خشونت ورز از سوی اطرافیان مورد سرزنش واقع شود و نباید اجازه داد قبح این رفتار ضد اجتماعی از بین برود.
تشکیل گروه روابط عمومی در پروژه های سینمایی گروه روابط عمومی در پروژه های هنری را میتوان بشرح زیر تعریف نمود که در یادداشت بعدی، به وظایف هریک از مسئولیت ها به اختصار اشاره خواهد شد.
صفحه 1 از 19   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر