تهران فقط تهران نیست! تهران رسانه آمده است از امکانات و کمبودهای پایتخت، شمیرانات با زمین های میلیاردی و پاکدشت با محرومیت های فراوان تا اسلامشهر با کمبود سرانه های فرهنگی و تا رباط کریم محروم از امکانات ورزشی همه را یکسان...
شادستان، جشنواره ای برای شادی تهرانی ها ولی‌الله شجاع‌پوریان معتقد است؛ آموزه‌های دینی ما بسترسازی برای فراهم‌کردن شادی‌های مشروع در جامعه را تأکید کرده‌اند.
سخنی در باب گردشگری و صنعت توریسم امید آنکه بزودی با تعقل و تدبیر شاهد رشد و توسعه و رونق بیش از پیش صنعت توریسم و گردشگری در ایران اسلامی عزیزمان باشیم.
سه نکته ارتباطی درباره تلگرام چرا برخى دوستان و اهالى ارتباطات از مسدود شدن تلگرام برآشفته‌اند و این کار را بى اثر مى‌دانند؟!
شورایاری، از گذشته تا کنون شورایاری در حال حاضر (۱۳۹۶) با ۳۵۴۰ عضو در ۳۵۴ محله شهر تهران، بزرگترین انجمن محلی در ایران است که رسمیت قانونی هم دارد و این ویژگی منحصر بفرد شورایاری است.
منکر تخلف در شهرداری تهران نیستم مرتضی طلایی در یادداشت خود نوشته است؛ بنده منکر تخلف در شهرداری تهران نیستم، حوزه منابع انسانی هم از این قاعده مستثنی نیست...
«خبر خوب» چیست؟ چه نیست؟ محسن مهدیان نوشت: وقتی می‌گوئیم خبر خوب، همه ذهن‌ها سمت دیدن زیبائی‌ها می‌رود. درست است؛ اما همه ماجرا در دیدن زیبائی‌ها نیست...
پیشگیری مقدم بر مجازات مجرم معاون اجتماعی پلیس پایتخت به مسئله پیشگیری از جرم تاکید کرده و آن را مقدم بر مجازات مجرم دانسته است.
فرار متخلفان با شعار مشترک قوه قضائیه همچون قوای مجریه و مقننه دارای ضعف‌هایی هست و قطعاً عدالت‌‌خواهی حکم می‌کند که با نظارت دقیق در صدد تقویت عملکردهای مثبت آن و مهار ناراستی‌ها برآییم.
شهردار؛ شهردار ماند در ایامی که دلار به مرز ۶ هزار تومان رسید و شهردار، شهردار ماند؛ بایستی رویداد بزرگی تلقی کرد.
صفحه 1 از 19   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر