ویژگی‌های حداقلی شهردار آینده تهران رئیس سنی شورای پنجم گفت؛ تا ۱۴ مرداد گزارشی از وضعیت شهرداری و عملکرد شورای چهارم توسط کمسیون های شورای پنجم تهیه خواهد شد و در معرض انظارعمومی قرار خواهد گرفت.
حادثه تروریستی تهران باید آسیب‌شناسی شود یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: اظهارنظرهای غیرکارشناسی بعداز حادثه تروریستی با برداشت‌های سیاسی مطرح می‌شود.
مسئولین مقررات دست و پاگیر را حذف کنند رئیس اتحادیه طلا و جواهرات گفت: مسئولین مقررات دست و پاگیر را حذف کنند و اجازه دهند که صنف برای موارد مربوط، خودش تصمیم بگیرد.
تهران را به میدان جنگ تبدیل کرده‌اند معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با ابراز نگرانی نسبت به وضعیت محیط زیستی پایتخت گفت: متاسفانه بساز بفروش‌هایی در تهران هستند که می‌توانند به راحتی پول‌های زیادی جابجا کنند و مجوز ساخت...
دیدار خصوصی با قالیباف نداشتیم فرماندار تهران گفت: از شورای شهر پنجم و چهارم دعوت می کنیم جلسه مشترکی با هم داشته باشیم.
لزوم افزایش یارانه طبقه ضعیف نماینده سابق مجلس گفت: تخصیص یارانه بالاتر به طبقه متوسط و ضعیف جامعه باید از برنامه های دولت آینده باشد.
منتخبان شورا کاندیدای «شهردار تهران» نمی‌شوند منتخب شورای شهر تهران گفت: این احتمال که یکی از اعضای منتخب شورا کاندیدای شهرداری شود وجود ندارد و همه منتخبان می‌خواهند ساختار فعلی شورا حفظ شود.
تقدم اخلاق بر قانون در خانواده یک مدرس دانشگاه امام صادق (ع) با بیان اینکه خانواده در کشور دچار بحران است، گفت: در موضوع خانواده اخلاق مقدم است و قانون تنها جایی وارد می‌شود که اخلاق زیر پا گذاشته شود.
«شهرفروشی» بی رویه در تهران محسن هاشمی گفت: شاهد عدم جذابیت نوسازی بافت‌های فرسوده از سوی سازندگان و سرمایه داران به علت صدور مجوزهای بی رویه بلندمرتبه سازی و تراکم فروشی در مناطق شمالی هستیم.
مجری بودن را ارزش نمی‌دانم کیا داوود اسفندیاری با انتقاد از اینکه برخی مجری‌های تلویزیون برای دیده شدن هر کاری می‌کنند، گفت: مجری بودن را ارزش نمی‌دانم، یک تعداد از مجریان بیشتر نگران این هستند که از دریچه دوربین چگونه به نظر ...
صفحه 1 از 30   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر