زنانی که مورد سوء استفاده قرار گرفتند ˝انگار که در دستگاه بی‌خدایی و ظلم، زن چیزی بیش از ابزار رسیدن به هدف نیست با این تفاوت که حالا طاغوت نقش‌های شیک‌تری به زنان کودتاهای مطلوبش می‌دهد˝
کارگاه های کودکان کار در مناطق تهران نگاه به کودکان کار و خیابان تغییر کرده و دیگر کمتر کسی آنها را بخشی از باندهای بزهکاری می‌دانند که باید از سطح شهر محو شوند. در پژوهش یک نهاد مطالعاتی تمام چالش این کودکان شناسایی شده است.
چند علت خارش شدید پوست سر ​یک متخصص پوست و مو با بیان اینکه خارش پوست سر مشکل شایعی در میان افراد است، انواع شایع این خارش‌ها و علل آنها را توضیح داد.
تهرانی ها بیشتر دختردار می‌شوند یا پسردار؟ در سال 96 تعداد دخترانی که در تهران متولد شده اند، 6038 مورد بیش از پسران گزارش شده است.
نخستین همایش روابط عمومی ارتش و فعالان رسانه ای نخستین همایش روابط عمومی ارتش و فعالان رسانه‌ای با مشارکت انجمن روابط عمومی ایران در محل دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش (دافوس) برگزار شد.
پارکور؛ ورزشی مهیج و جذاب برای جوانان در این گزارش به معرفی ورزش مهیج پارکور و معضلات این رشته در ایران می پردازیم.
باغ‌ موزه مینیاتور تهران باغ موزه مینیاتور تهران یکی از جاذبه‌های گردشگری نسبتاً جدید در تهران است که متأسفانه به دلیل تبلیغات کم و نامناسب، کمتر شهروندی در پایتخت حتی اسم آن را شنیده است.
دومین جشنواره فیلم و عکس راه آهن دومین ˝جشنواره فیلم و عکس راه آهن˝ در تالار غدیر ساختمان مرکزی راه آهن جمهوری اسلامی ایران به کار خود پایان داد.
رادیو رسانه ای مقبول و مورد اعتماد است معاون صدای رسانه ملی با بیان اینکه رادیو رسانه ای با سواد، مقبول و مورد اعتماد است که باید برای آن بیشتر تلاش کنیم اظهار کرد: اگر قرار باشد به این مسائل بپردازیم، در راستای این است که برای آحاد جامعه ...
فساد در شهرداری تهران را گزارش دهید رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران از کارکنان شهرداری و شهروندان تهرانی خواست تا در صورت مشاهده هرگونه فساد و تخلف در موضوعات مختلف شهری، مستندات خود را جهت مراقبت از سلامت اداری و کارآمدی شهرداری به س...
صفحه 1 از 68   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر