مسئولان اهتمام خود را مصروف وحدت کنند نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انتظار می‌رود صاحبان تریبون در پی وحدت‌آفرینی باشند.
سرنوشت باغ‌های تهران در دست شورای پنجم است در آستانه پایان کار شورای چهارم، رییس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران سرنوشت طرح حفاظت و صیانت از باغ‌ها را در دست شورای پنجم می‌داند و به نظر می‌رسد؛ دیگر امیدی ندارد این طرح در شورای چهار...
بازدید قالیباف از فاز دوم باغ پرندگان تهران محمد باقر قالیباف از پروژه های باغ کتاب تهران و فاز دوم باغ پرندگان بازدید کرد و در جلسه با مدیران این دو پروژه، به بررسی آخرین اقدامات به منظور بهره برداری از آنها پرداخت.
بازنشستگی ۲۹ هزار فرهنگی شهر تهران در پنج سال آینده مدیرکل سابق آموزش وپرورش شهرتهران با بیان این که تا سال ۱۴۰۱، فقط سه هزار معلم جذب آموزش و پرورش شهر تهران می شوند، از بازنشستگی ۲۹ هزار فرهنگی در این مدت خبر داد.
حضور ۳۱ کشور در کنفرانس گرد‌وغبار در تهران دبیر اجرایی کنفرانس بین‌المللی مقابله با گرد و غبار از برگزاری این کنفرانس بین‌المللی طی روزهای ۱۲ تا ۱۴ تیرماه و با حضور ۳۱ کشور جهان خبر داد و گفت: قرار است در مدت کنفرانس، متخصصان بین‌المللی از کا...
ارزش‌های تهران هنوز ناشناخته است رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران گفت: تهران با پیشینه ۷ هزار ساله یک موزه بزرگ ناشناخته است.
شنیده شدن صدای تیراندازی در فرودگاه مهرآباد معاون امنیتی استانداری تهران توضیحاتی درباره شنیده شدن صدای تیراندازی در فرودگاه مهرآباد ارائه کرد.
۴ نهاد مسئول ساماندهی بوستان ولایت نایب رئیس شورای شهر تهران، گفت: مشکلی که در بوستان ولایت وجود دارد چند وجهی است که باید بین کمیسیون ماده ۵، شورای عالی معماری و شهرسازی، نیروی انتظامی و شهرداری تعامل صورت گیرد.
برگزاری همایش ملی آموزش محیط زیست توسط دانشگاه پیام نور دومین همایش ملی آموزش محیط زیست توسط دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب برگزار می شود.
پیش‌بینی قیمت طلا و سکه در روزهای آینده رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن تحلیل بازار جهانی و داخلی طلا و سکه پیش‌بینی کرد که قیمت‌ها در آستانه تعطیلات عید فطر وضعیت متعادل و باثباتی خواهد داشت.
صفحه 1 از 1128   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر