آموزش موتورسواران متخلف تهرانی رییس پلیس راهور از اجرای طرح جدید آموزش موتورسوارهای متخلف خبر داد.
پاتک پلیس تهران به پاتوق موادفروشان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیر ۲۷۵ قاچاقچی مواد مخدر و خرده فروش خبر داد و گفت: این طرح استمرار داشته و شهروندان می توانند نقاط آلوده محله شان را به این پلیس معرفی کنند.
جذابیت تهران باعث شده مردم به تهران نقل مكان كنند رئیس شورای شهر تهران ری و تجریش در نشست مشترك اعضای شورای شهر با استانداری اظهار كرد: جذابیت تهران باعث شده مردم به تهران نقل مكان كنند و این باعث افزایش جمعیت شده است.
بخش عمده‌‌ای از فاضلاب تهران تسویه شده است استاندار تهران گفت؛ انتقال لوله آب از طالقان به تهران سالیان سال است که انجام شده و باید هر چه زودتر با توجه به فرسودگی یک خط دومی هم راه اندازی شود که در صورتی که مشکلی پیش آمد از خط دوم لوله آب از ط...
لزوم توجه به ساخت کتابخانه‌های عمومی در تهران فرماندار تهران در جلسه اعضای شورای شهر که در ساختمان استانداری برگزار شد، اظهار کرد: نیم درصد از عوارض شهرداری تهران مربوط به ساخت و ساز کتابخانه‌های عمومی باید اختصاص یابد.
کلاهبردار مجازی در دام پلیس جانشین پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری کلاهبردار حرفه ای فضای مجازی که اقدام به دریافت بیعانه از خریداران به بهانه فروش کالا می کرد،خبر داد.
نارضایتی مردم از عکس های کارت ملی هوشمند به گفته رئیس اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران، بر اساس حکم دیوان عدالت اداری، در حال حاضر عکسبرداری برای کارت ملی هوشمند در ادارات ثبت احوال و پست غیرمجاز است ضمن اینکه درصدد حذف عکاسی توسط دفاتر پیشخوان ...
انهدام باند 4 نفره مالخر در مرکز تهران رئیس کلانتری 109 بهارستان از انهدام باند 4 نفره مالخر و سارقان گوشی‌های تلفن همراه خبر داد.
فعالیت ۱۶ مددسرا در تهران مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران درباره تعداد کارتن‌خواب‌ها و بی‌خانمانان در تهران گفت: آمارگیری دقیقی در این زمینه وجود ندارد. اکثر کارتن‌خواب‌ها مهاجر هستند و برخی از فصل‌ها در تهران حضور...
˝احتکار˝ و ˝مافیا˝ ردپایی در گرانی کاغذ دارند؟ رئیس اتحادیه فروشندگان کاغذ و مقوا تاکید کرد کاغذ قیمت مناسبی دارد و افزایش رخ داده در نرخ آن ناشی از افزایش قیمت جهانی این محصول است و هیچ گونه احتکار و مافیایی در این بخش نداریم.
صفحه 1 از 1234   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر