مراسم تحلیف منتخبان شورای پنجم شهر تهران مراسم تحلیف منتخبان شورای پنجم شهر تهران، ری و تجریش با حضور استاندار و فرماندار تهران، نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران ری و شمیرانات و برخی از شخصیت‌های سیاسی، توسط فرمانداری ته...
آغاز فروش فوق‌العاده ˝شهروند˝ مدیرعامل شرکت شهروند از آغاز فروش فوق العاده این مجموعه برای سال تحصیلی جدید تحت عنوان «لبخند مهر» با تخفیفات 10 تا 40 درصدی خبر داد.
ادعای چینی بودن تجهیزات باغ پرندگان کذب است در فاز دوم باغ پرندگان تهران که به صورت مسقف با توری است، 167 گونه با 3200 قطعه پرنده پیش‌بینی شده است. همچنین 200 هزار اصله نهال و 80 گونه گیاهی در این محدوده در نظر گرفته شده است.
متکدیان شرق تهران ساماندهی می شوند معاون امور اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه ۷ از اجرای عملیات ساماندهی متکدیان در این منطقه خبر داد و گفت : این طرح با هدف برقراری نظم ،امنیت و آرامش برای شهروندان اجرا می شود.
شلوار پاره در شان ایرانی نیست رئیس اتحادیه پوشاک تهران با اشاره به برخورد با تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان پوشاک نامتعارف با کمک نیروی انتظامی گفت: شلوار پاره در شان ایرانی نیست و ما کاری به مد دنیا نداریم.
تهران؛ ام القرای جهان اسلام شهردار تهران گفت: در آغازین روزهای فعالیتم در شهرداری تهران توفیق پیدا کردم در محضر مقام معظم رهبری این نکته را مطرح کنم که تهران ام القرای جهان اسلام و مرکز سیاسی و مذهبی ایران است.
اجاره خیابان‌های پایتخت همچنان ادامه دارد با وجود ممنوعیت فعالیت پارکبان‌ها و اخذ مبلغ از شهروندان، همچنان تعداد زیادی از پارکبان‌ها با قدرت به کارشان ادامه می‌دهند و از این راه درآمد دارند.
تهران به شهری شش طبقه در حال تبدیل است یک استاد دانشگاه گفت: شورای شهر و شهردار پیش رو باید ریاضت را در پیش بگیرند و اقدامات هزینه بر و عوام‌فریبانه که در وظایف قانونی شهردار نیست، کنار بگذارند.
حل مشکل فاضلاب منطقه 22 رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران از تعیین تکلیف وضعیت تعاونی مسکن ۹گانه شهرداری پس از ۲۵ سال تشکر کرد.
افزایش تعرفه های اماکن ورزشی تهران اعضای شورای شهر تهران به افزایش نرخ تعرفه های اماکن ورزشی زیرمجموعه شهرداری تهران رأی دادند.
صفحه 1 از 1160   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر