قالیشویی فرش قرمز ˝شرکت فرش قرمز شرق˝ که فعالیت خود را از سال 1384 شروع کرده است جزو مجرب ترین و کارآمدترین شرکتهای خدماتی در زمینه قالیشویی میباشد.
طرح حاتم بانک انصار بانک انصار در نظر دارد در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در حمایت از تولید ملی، نسبت به اعطای تسهیلات به زوج های جوان و عموم مردم برای تهیه جهیزیه و وسایل زندگی در قالب عقد مرابحه اقدام نماید.
سریال گلشیفته مجموعه «گلشیفته» از ٩ اسفند ماه توسط موسسه "سرو رسانه پارسیان" با سرمایه گذاری "صادق یاری" وارد شبکه نمایش خانگی شد.
همایش روابط‌عمومی الکترونیک/کنفرانس روابط عمومی و صنعت سیزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک با موضوع اصلی روابط‌عمومی شبکه‌ای و هفتمین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت با موضوع روابط‌عمومی و شهرت، ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهند شد.
باشگاه عکاسان دارالفنون "باشگاه عکاسان دارالفنون" یک گروه تخصصی در حوزه عکاسی می باشد که برگزاری کارگاه‌های کاربردی، برگزاری اردوهای تخصصی، نشست های نقد عکس، استفاده از عکاسان در سرویس های خبری "گروه رسانه ای ناب" و دیگر موا...
آموزشگاه نیک اندیشان دوره های مهارتی، مدرک دانشگاهی، معرفی به کار
ثبت نام کارگاه بازیگری آکادمی استعدادیابی بازیگری هنرجو می پذیرد.
طرح قرض الحسنه رضوان اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه در قالب طرح‌رضوان توسط بانک‌انصار
بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها جمعه ۵ آبان ماه در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) آغاز به کار می‌کند.
قالیشویی بانو قالیشویی بانو با استفاده از کادری مجرب و دستگاههای بروز خدمات خود را تضمین می نماید و در همه ی مراحل کار از کیفیت فرشهای مشتریان مراقبت می نماید .
1    2    3    4    5    6    7