اولین پایگاه خبری - تحلیلی شهر تهران


پوستر نمایش «عشق من: حامد بهداد» رونمایی شد

نمایش «عشق من: حامد بهداد» با اجرای محیطی، در راستای مسئولیت فرهنگی و اجتماعی برند کافه‌سینما از ۲۱ آذر ۱۳۹۷ تا پایان دی در بامِ خانه‌موزه استاد عزت‌الله انتظامی (کافه‌سینما) اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، به نقل از تهران رسانه ؛ همزمان با آغاز پیش‌فروش بلیط‌ نمایش «عشق من: حامد بهداد» نوشته‌ی افشین هاشمی و کارگردانی شکرخدا گودرزی در وب‌سایت تیوال، از پوستر این نمایش رونمائی‌شد.

محمدعلی فاموری گرافیست پوستر فوق، با بیان سختی‌های کار طراحی پوستر نمایش‌های طنز گفت: «طراحی پوستر تئاتر طنز اجتماعی، همانند راه‌رفتن روی طناب بندبازی است. از یک‌سو خطر افتادن در ابتذال وجود دارد و ازسوی دیگر سلیقه‌ی مخاطب در نمایش‌های طنز، سخت‌گیرانه شده‌است.»این گرافیست با اشاره به اینکه پوستر، نخستین برخورد مخاطب با اثر تئاتری است، افزود: افزایش کمّی برنامه‌های طنز در تلویزیون و سایز مدیاهای اینترنتی طی سال‌های اخیر، مخاطب را در معرض پیامهای مختلف سرگرم‌کننده و کمیک قرارداده است و این موضوع، موجب سخت‌گیری مخاطب در مواجهه با پوستر، برای انتخاب تئاترهای طنز شده‌است.محمدعلی فاموری، متولد ۱۳۶۸ است. وی دیپلم گرافیک از هنرستان کمال‌الملک، لیسانس عکاسی از دانشگاه هنر تهران و فوق لیسانس مدیریت و برنامه‌ریزی فرهنگی دارد.
این هنرمند تاکنون در بیش از ۲۲ نمایشگاه داخلی و خارجی شرکت داشته‌است و جزو ۱۸ نفر آرتیست برگزیده ونیز معاصر ۲۰۱۶ و برنده مدال نقره جشنواره شانکارز دهلی نو - نیویورک ۲۰۰۰ است.

خاطرنشان می‌کند این نمایش‌ طنز با اجرای محیطی، در راستای مسئولیت فرهنگی و اجتماعی برند کافه‌سینما و با برنامه‌ریزی و مشاوره‌ی فرهنگی احسان میراب‌زاده از ۲۱ آذر ۱۳۹۷ تا پایان دی (همه روزه به جز شنبه‌ها) ساعت ۲۰:۳۰ در بامِ خانه‌موزه استاد عزت‌الله انتظامی(کافه‌سینما) اجرا می‌شود.

 اخبار هنری تهران را در تهران رسانه دنبال کنید

 

منتشر شده توسط تهران رسانه در تاریخ ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۲ آذر
کدخبر:15484منبع:تهران رسانهتاریخ انتشار:۱۳۹۷ دوازدهم آذرلینک خبر: http://www.nabteh.ir/Pages/News-15484.aspx