اولین پایگاه خبری - تحلیلی شهر تهران


راه اندازی پلیس افتخاری اصناف در تهران

رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: با توجه به نقش بی بدیل بازاریان و اصناف در پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و اثر گذاری این قشر در جامعه، تصمیم به راه اندازی پلیس افتخاری اصناف گرفته شد.

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، به نقل از تهران رسانه ؛ سردار حسین رحیمی روز دوشنبه در همایش آغاز به کار داوطلبان پلیس افتخاری اصناف افزود: راه اندازی پلیس افتخاری اصناف در راستای رویکرد جامعه محوری و مردم محوری نیروی انتظامی بوده و براساس این رویکرد، برقراری و حفظ امنیت، موضوعی اجتماعی و مردم پایه است.
وی دومین علت راه اندازی پلیس افتخاری اصناف را، خنثی سازی توطئه های دشمن در ایجاد تفرقه و اختلاف بین آحاد ملت دانست و یادآورشد: وحدت و اتحاد یک واجب دینی قلمداد می شود و دشمن با عملیات رسانه ای گسترده، احساس امنیت را نشانه گرفته و به دنبال بر هم زدن امنیت روانی جامعه به ویژه در حوزه اقتصادی است بر این اساس بازاریان و صاحبان اصناف بهترین افسران این جنگ اقتصادی به شمار می آیند.
رحیمی تصریح کرد: خوشبختانه بازاریان همانند سال های دفاع مقدس، داوطلبانه دعوت ما را پذیرفتند و از امروز با افتخار اعلام می کنیم که پلیس افتخاری اصناف برای مقابله با توطئه های دشمن و مدیریت هرچه بهتر بازار، شروع به کار می کند.
رئیس پلیس تهران بزرگ با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر مشارکت دادن مردم در امنیت عمومی گفت: یکی از ساز و کارهای مردمی شدن امنیت همین قانون جذب و به کارگیری پلیس افتخاری محسوب می شود که پلیس افتخاری اصناف هم در همین راستا ایجاد شده است.

اخبار پلیس تهران را در تهران رسانه دنبال کنید

 

منتشر شده توسط تهران رسانه در تاریخ ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۳ آذر
کدخبر:15483منبع:تهران رسانهتاریخ انتشار:۱۳۹۷ دوازدهم آذرلینک خبر: http://www.nabteh.ir/Pages/News-15483.aspx