اولین پایگاه خبری - تحلیلی شهر تهران


برترین های نخستین دوره المپیاد ورزشی آینده سازان

شمال شرق پایتخت قهرمان المپیاد ورزشی آینده سازان مناطق استان تهران شد.

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، پیام نظر افزود: در این رویداد ورزشی در مجموع شمال شرق، شمال غرب و شهریار به ترتیب با 110، 72 و 71 نشان طلا جایگاه اول تا سوم را بدست آوردند.

وی با بیان اینکه ملاک تیم ها در کسب مدال طلا، میزبانی و اعزام تیم در این رویداد ورزشی می باشد، ادامه داد: ورامین، جنوب غرب، پاکدشت، دماوند، ملارد، قدس و اسلامشهر جایگاه چهارم تا دهم را کسب کردند.

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران اظهارداشـت: دربخش اعزام تیم های مردان به ترتیب شمال شرق، جنوب شرق و ورامین با 33، 24 و 23 تیم و دربخش زنان شمال شرق، جنوب شرق و شهریار با 22، 18و 16 در این رویداد، بیشترین حضور را داشتند.

وی ادامه داد: دربخش میزبانی مردان، شمال شرق، دماوند و ورامین (مشترک) و پاکداشت به ترتیب 15، 9 و 7 و دربخش زنان نیز دماوند، پاکدشت و ورامین(مشترک) و شمال شرق به ترتیب با 8 ، 7 و 6 میزبانی اول تا سوم بودند.

نظر گفت: المپیاد ورزش آینده سازان در رده سنی نوجوانان و جوانان دختر و پسر با شرکت بیش از7هزار و 800ورزشکار در چهار منطقه از جمله حوزه های شهر تهران(شهرری، شمیرانات، شمال غرب، شمال شرق، جنوب غرب و جنوب شرق)، شرق استان( پردیس، رودهن، فیروزکوه، دماوند و آبعلی)، جنوب شرق(ورامین، پاکدشت، قرچک و پیشوا) و غرب تهران( اسلامشهر، شهریار، رباط کریم، قدس و ملارد) ازنیمه دوم مردادماه امسال آغاز و تا پایان آبان ماه ادامه داشت.

وی با بیان اینکه مسابقات ورزشی در 2مرحله به صورت تیمی و انفرادی برگزار شد، ادامه داد: در این رویداد 34 رشته ورزشی برای مردان و 27 رشته برای زنان در راستای ستاد 2020 و در جهت نگرش به شهرستان های کم برخوردار، تقویت مدیریت برگزاری مسابقات، شناسایی نخبگان ورزشی و ایجاد شادابی و نشاط جامعه ورزشی انجام شد.

نظر همچنین در خصوص صحبت مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران مبنی براینکه گزارش مسابقات آینده سازان مبنای قضاوت بر عملکرد مدیران ورزش تهران خواهد بود، خاطر نشان کرد: تصمیمات مدیریتی برای حوزه ها و شهرستان ها منبعث از گزارش عملکرد مسابقات آینده سازان است .

 

منتشر شده توسط باشگاه خبرنگاران تهران در تاریخ ۱۳۹۶ پنج شنبه ۹ آذر
کدخبر:14359منبع:باشگاه خبرنگاران تهرانتاریخ انتشار:۱۳۹۶ نهم آذرلینک خبر: http://www.nabteh.ir/Pages/News-14359.aspx