آرشیو خبر کد خبر: 12221     

دبیرکل جمعیت رهپویان انتخاب شد

تسنیم
نخستین جلسه شورای مرکزی دوره چهارم جمعیت رهپویان با حضور اکثریت اعضا برگزار شد و دبیرکل و مسئولان سایر بخش‌های جمعیت مشخص شدند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۵ يکشنبه ۱۴ آذر ساعت 18:59

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، نخستین جلسه شورای مرکزی دوره چهارم جمعیت رهپویان عصر روز یکشنبه با حضور اکثریت اعضا برگزار شد و دبیرکل و مسئولان سایر بخش‌های جمعیت مشخص شدند.

در ابتدای این جلسه علیرضا زاکانی دبیرکل سه دوره گذشته، ضمن بیان تاریخچه جمعیت از زمان تاسیس و ارائه گزارشی از فعالیت‌های جمعیت در دوره قبل، به فراز و نشیب‌های کار تشکیلاتی در کشور اشاره وابراز امیدواری کرد، در دوره جدید خصوصا با رویکرد جوان‌گرایی که با افزایش تعداد اعضای جوان شورای مرکزی محقق شده، این جمعیت بتواند در جبهه انقلاب موثرتر از گذشته عمل نماید، کما اینکه در دوره‌های گذشته هم جمعیت رهپویان توانست به لطف خدا در برداشتن بارهای بزرگ در جبهه انقلاب دارای توفیق باشد.

زاکانی با بیان اینکه ضروری است، روح جدیدی در تشکیلات حاکم شود و گردشی در مدیریت جمعیت اتفاق بیفتد، گفت: مدت‌هاست که استعفای خود را از دبیرکلی نوشته‌ام ولی برای ضربه نخوردن به مجموعه، آن را به برگزاری کنگره و آغاز دوره چهارم موکول نموده‌ام، لذا خواهش می‌کنم دوستان عذر مرا برای عدم پذیرش دبیرکلی دوره جدید بپذیرند، گرچه همچون گذشته تمام تلاش خود را برای اعتلای مجموعه خواهم داشت و ذره‌ای از انجام وظیفه دریغ نخواهم کرد.

در ادامه به پیشنهاد چند تن از اعضای شورا، نام پرویز سروری به عنوان گزینه تصدی مسئولیت دبیرکلی مطرح و با اجماع آراء وی به این سمت برگزیده شد.

همچنین آقایان حجت‌الاسلام بهزاد زارع و نورالدین قدیمی از جانبازان سرافراز انقلاب اسلامی به ترتیب به عنوان قائم‌مقام دبیرکل و معاون امور استان‌ها و مالک شریعتی به عنوان سخنگوی جمعیت برگزیده شدند.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاجمعیت , رهپویان , گروه ناب ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: