آرشیو خبر کد خبر: 10404     

فراخوان اهداء خون شورایاران شهر تهران

دعوت از شورایاران شهر تهران برای پیوستن به کمپین ˝من یک اهداء کننده خون هستم˝.
تاریخ انتشار :۱۳۹۴ يکشنبه ۲۷ دي ساعت 12:21

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، سازمان انتقال خون استان تهران با مشارکت سازمان مردم نهاد "نواندیش بصیر" از کلیه شورایاران شهر تهران دعوت بعمل می آورد تا با پیوستن به کمپین "من یک اهداء کننده خون هستم" در این امر انسان دوستانه مشارکت نمایند.

بنابر این گزارش، پیش از این هنرمندان، دارندگان خودروهای کلاسیک، ورزشکاران، اصحاب رسانه و .. با اهداء خون خود به کمپین "من یک اهداء کننده خون هستم" پیوسته اند.

پیش از این مدیرکل انتقال خون استان تهران گفته بود که اکنون وضعیت ذخیره خون برای مراکز درمانی و بیمارستانی قابل قبول است، اما اهداء کنندگان خون بویژه اهداء کنندگان مستمر، بیش از پیش در زمان سردی و آلودگی هوا با اهدای خون خود باید یاری گر انتقال خون و نجات بخش بیماران نیازمند به خون و فرآوردهای آن باشند.

بر این اساس شورایاران محترم شهر تهران جهت پیوستن به کمپین و اهداء خون خود با در دست داشتن کارت ملی در روز دوشنبه 28 دیماه ساعت از  15 الی 19 به سازمان انتقال خون استان تهران واقع در خیابان وصال مراجعه نمایند.

 

شایان ذکر است بنر این کمپین به منظور امضاء شورایاران آماده گردیده که در آینده در جشنواره کمپین "من یک اهداء کننده خون هستم" به نمایش درخواهد آمد.

 نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: