آرشیو خبر کد خبر: 15493     

ظرفیت پارکینگ ایستگاه متروی شهرری افزایش می یابد

شهرنوشت
شهردار منطقه 20 از افزایش فضای پارکینگ پیرامون ایستگاه متروی شهرری به منظور افزایش رضایتمندی مسافرانی که از این مد حمل ونقلی استفاده می کنند، خبر داد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۷ پنج شنبه ۶ دي ساعت 11:36

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، فرهاد افشار با بیان این مطلب گفت: یک هکتار از زمین بایر ضلع غربی ایستگاه متروی شهرری برای پارک 500 خودرو در حال آماده سازی است تا شهروندانی که قصد استفاده از این ایستگاه را دارند بدون دغدغه از این فضا استفاده کنند.

افشار با اشاره به اینکه افزایش ظرفیت پارکینگ پیرامون ایستگاه مترو شهرری همواره از درخواست های شهروندان بوده است، افزود: با اتمام عملیات آماده سازی، فضای پارکینگ پیرامون این ایستگاه به هزار خودرو افزایش می یابد.

وی ادامه داد: فضای اضافه شده برای پارکینگ جدید در خیابان شهید رجایی واقع است و شهروندان پس از پارک خودرو با استفاده از پل عابرپیاده به محوطه ایستگاه متروی شهرری دسترسی خواهند یافت.

افشار با اشاره به اینکه کاهش بار ترافیکی معابر پیرامون ایستگاه متروی شهرری از مهمترین پیامدهای این اقدام است، افزود: با توجه به استقبال شهروندان برای استفاده از حمل و نقل عمومی، بخش عمده ای از معابر پیرامون این ایستگاه به پارک خودورهای شخصی مسافران بهره مند از متروی شهرری اختصاص می یافت که با افزایش فضای پارکینگ، این مشکل مرتفع می شود.

عملیات آماده سازی پارکینگ جدید پیرامون ایستگاه مترو شهرری به دستور شهردار منطقه 20 و طی بازدید میدانی که به اتفاق معاونان ترافیک و امورشهری شهرداری منطقه 20 انجام شد، آغاز شده است و تاکنون 600 تن خاک و نخاله از این زمین بایر منتقل شده است.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاشهرداری تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: