آرشیو خبر کد خبر: 15402     

کتاب «مثل شیشه مثل سفال» رونمایی می‌شود

فرهنگسرای رسانه
مراسم رونمایی از کتاب “مثل شیشه مثل سفال” با حضور نرگس فرجاد امین نویسنده کتاب در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار میشود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۷ يکشنبه ۱۱ شهريور ساعت 23:03

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، رمان «مثل شیشه مثل سفال» اثر نرگس فرجاد امین یکی از تازه‌ترین آثار در زمینه داستان دینی است. این رمان داستان زندگی جوانی است که در بستر باورهای دینی خود حس می‌کند به درک و دریافت‌های تازه‌ای از برخی باورهای دینی دست پیدا کرده و همین مسئله او را مانند طلبه‌ای به دنبال کشف حقیقت روانه می‌کند.

در این مراسم علی درستکار (پژوهشگر)، سارا عرفانی (نویسنده و کارشناس ادبی)، احمد دهقان (داستان نویس) به بررسی کتاب می‌پردازند. نسیم ادبی (بازیگر) راوی و اسماعیل باستانی (نویسنده و تهیه کننده رادیو) نیز به عنوان مجری این برنامه حضور دارند.

رونمایی از کتاب “مثل شیشه مثل سفال” سه شنبه ۱۳ شهریور از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار میشود.گفتنی است کلیه علاقمندان به حضور در این برنامه میتوانند به نشانی خیابان پاسداران، خیابان شهید گلی نبی، خیابان شهید ناطق نوری، میدان قبا مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۲۲۸۸۸۶۸۱ تماس بگیرند.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هامثل شیشه مثل سفال ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: