آرشیو خبر کد خبر: 14892     

باشگاه عکاسان تهران

تهران رسانه
مهدی جمشیدی به سمت مدیر ˝باشگاه عکاسان دارالفنون˝ در تهران منصوب شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ جمعه ۲۷ بهمن ساعت 02:21

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، مدیر مسئول مرکز آموزش های هنری، سینمایی دارالفنون، مهدی جمشیدی را به سمت مدیر "باشگاه عکاسان دارالفنون" منصوب کرد.

به گزارش شارا؛ محمدمهدی تدین موغاری، مدیر مسئول مرکز آموزش های هنری_سینمایی دارالفنون طی حکمی، مهدی جمشیدی را به سمت مدیر "باشگاه عکاسان دارالفنون" منصوب کرد.

تدین گفت؛ از ابتدای تاسیس آموزشگاه تاکنون، بیش از ۷ هزار هنرجو در دوره‌های عکاسی آموزش دیده اند که قصد داریم در باشگاه از فعالیت‌های این عزیزان استفاده نماییم.

وی اشاره‌ای هم به جشنواره‌های عکاسی کرد و افزود؛ قصد داریم در سال ۹۷ با همکاری سایر نهادهای فرهنگی شهر تهران، جشنواره‌های مختلفی را در زمینه عکاسی برگزار نماییم.

مهدی جمشیدی مدیر باشگاه عکاسان دارالفنون در خصوص اهداف تاسیس باشگاه گفت؛ فعالیت رسمی باشگاه آغاز شده است و در سال جدید؛ برگزاری کارگاه‌های کاربردی، برگزاری اردوهای تخصصی، نشست های نقد عکس، استفاده از عکاسان در سرویس های خبری گروه رسانه ای ناب و دیگر موارد مرتبط در دستورکار باشگاه قرار خواهد گرفت.

جمشیدی در ادامه افزود؛ در حقیقت باشگاه محلی برای گردهم آوردن هنرجویان و علاقه‌مندان به هنر عکاسی است که از همین جا از همه عکاسان شهر تهران دعوت میکنم عضو باشگاه شوند تا از خدمات کاربردی، تخصصی ما بصورت رایگان بهره مند شوند.

بنابر این گزارش؛ نشست های کاربردی، تخصصی "باشگاه عکاسان دارالفنون" روزهای شنبه از ساعت ۱۷ الی ۱۹ برگزار خواهد شد.

قابل ذکر می باشد، شرکت در این نشست ها برای اعضاء بصورت رایگان خواهد بود.

همچنین علاقه مندان به هنر عکاسی در صورت تمایل به عضویت در باشگاه، می توانند جهت ثبت نام در روزهای برگزاری نشست ها مراجعه نمایند.

هرگونه اطلاعیه و فراخوان از طریق کانال اطلاع رسانی "باشگاه عکاسان دارالفنون" منتشر می گردد.

نشانی؛ میدان انقلاب، جمالزاده جنوبی، خیابان کلهر، بین نوفلاح و کاوه، ساختمان دارالفنون

 

 نشانی کانال اطلاع رسانی باشگاه عکاسان دارالفنون

 نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: