آرشیو خبر کد خبر: 14282     

اخبار شهر تهران

اخبار تهران
اخبار پایتخت را در ˝پایگاه خبری شهر تهران˝ دنبال کنید
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ يکشنبه ۲۸ آبان ساعت 22:06

   هوالمصور

  تهران، شهر یک اشتباح!

  با افزایش گرایش آحاد جامعه به سمت رسانه های الکترونیکی، وجود پایگاه خبری در حوزه شهر تهران که سبب بهبود فرآیند تبادل اطلاعات میان شبکه فعالان و دستندرکاران این حوزه شود احساس می گردید.

 
در همین راستا، گروه  "ناب"  با راه اندازی پایگاه خبری شهر تهران قصد دارد به طور خاص به مقوله اخبار شهر تهران به عنوان رویكرد اصلی و اساسی به صورت گسترده و فراگیر پرداخته و سعی دارد با انتشار خبر و تحلیل در این خصوص به مرجع رسانه ای مورد رجوع و وثوق تبدیل شود.

 
مدیران ارشد  "پایگاه خبری شهر تهران"  برآنند تا با بهره مندی از تجارب و دانش اساتید دانشگاه، کارشناسان، دانشجویان و مسوولان مدیریت شهری، زمینه ایجاد رسانه ای الکترونیکی و تأثیرگذار در حوزه اطلاع رسانی این بخش را فراهم نمایند.

 
"پایگاه خبری شهر تهران"  در راستای تأمین بهتر نیازهای خبری و تحلیلی صفحات ویژه‌ای را برای موضوعات و بخش‌های مختلف شهری تدارك دیده است .

  "پایگاه خبری شهر تهران"  وابسته به هیچ ارگان، حزب و همچنین شخصیت های سیاسی کشور نبوده، بلکه متعلق به تمامی آحاد مردم  به خصوص ساکنین شهر تهران می باشد.

 فعالیت  "پایگاه خبری شهر تهران"  با هدف اطلاع رسانی و تهیه آخرین اخبار شهر تهران از دی ماه سال ۱۳۹۱ آغاز گردید.

 شورای سیاستگذاری  "پایگاه خبری شهر تهران"  تلاش می کند در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و با همفکری شما مخاطبان عزیز، زمینه رفع مشکلات پایتخت و مقدمات پیشرفت آن را فراهم نماید.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هااخبار تهران , خبر تهران , اخبار شهر تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: