آرشیو خبر کد خبر: 13304     

راهیابی تکواندوکاران تهرانی به مسابقات قهرمانی

باشگاه خبرنگاران تهران
مرحله پایانی مسابقات انتخابی تیم‌ملی تکواندو اعزامی به مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان در گروه دختران برگزار و در نهایت سه هوگوپوش پایتخت جواز حضور در این رقابتها را کسب کردند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۲ تير ساعت 05:57
به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، با اعلام ندا زارع سرمربی تیم‌ملی دانشجویان، سه هوگوپوش استان تهران “ناهید کیانی، ملیکا میرحسینی و فاطمه روحانی “موفق شدند به اردوی تیم ملی را یابند.
هوگوپوشان با هدایت ندا زارع از مربیان توانمند پایتخت به عنوان سرمربی تمرینات خود را در دو نوبت صبح و عصر در مرکز جهانی تکواندو پیگیری می‌‌کنند.
همچنین با اعلام سرمربی تیم ملی پومسه دانشجویان؛ دو پومسه رو استان تهران جواز حضور در مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان را بدست آوردند.
 
با اعلام احمد اخلاقی سرمربی تیم‌ملی پومسه دانشجویان پسر کشورمان، دو پومسه روشایسته پایتخت مهدی جمالی در بخش «انفرادی» و مهدی جمالی و امیررضا مهربان در بخش «تیمی» اعضای تیم‌ملی پومسه را در مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان تشکیل می‌دهند.
ملی‌پوشان کشورمان در دو نوبت صبح و عصر تمرینات خود را در مرکز جهانی تکواندو پیگیری می‌کنند.
گفتنی است؛ بیست و نهمین دوره مسابقات یونیورسیاد جهانی دانشجویان از ۲۸ مردادماه تا ۸ شهریورماه سال‌جاری به مدت ۱۱ روز در کشور چین تایپه برگزار می‌شود.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاتکواندو , ورزش تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: