آرشیو خبر کد خبر: 13292     

انتقاد ازتخریب‌کنندگان مدیریت شهری

مهر
عضو شورای شهر تهران یک‌سری افراد، اصحاب نق هستند که نگران فردای تهران‌اند که نتوانند کارنامه درخشانی ارائه کنند و دست به تخریب می‌زنند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ يکشنبه ۱۸ تير ساعت 11:31

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، پرویز سروری در جریان سیصد و پنجاه و هشتمین جلسه شورای شهر تهران اظهار کرد: کتاب نماد تمدن و فرهنگ جامعه ما محسوب می‌شود.

وی با اشاره به افتتاح باغ کتاب در تهران گفت: قطعاً مقام معظم رهبری از افتتاح این مجموعه بیش از هر پروژه دیگری خوشحال شده‌اند.

سروری با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما یک انقلاب فرهنگی است، افزود: افتتاح باغ کتاب یک اتفاق بسیار مهم محسوب می‌شود.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به برخی از انتقادهای مطرح شده از سوی برخی از افراد گفت: یکسری افراد، اصحاب نق هستند و نگران فردای تهران‌اند که نتوانند کارنامه درخشانی ارائه کنند و دست به تخریب می‌زنند.

وی اظهار کرد: مشخص نیست که چگونه برخی از افراد برای این مجموعه برآورد هزینه کردند که این مجموعه گران احداث شده است؟

سروری تصریح کرد: این ادعاها در راستای تلخی کام مردم برای افتتاح چنین پروژه‌هایی محسوب می‌شود و افتتاح باغ کتاب در تاریخ انقلاب به عنوان یک نقطه روشن در حوزه فرهنگی است.

عضو شورای شهر تهران بیان کرد: باید تمهیدات لازم برای حضور قشرهای مختلف جهت حضور در باغ کتاب پیش‌بینی شود تا بتوانیم سرانه مطالعه کتاب را ارتقا دهیم که این یک کار بزرگ نرم‌افزاری نیاز دارد و باید مجموعه‌های مختلف در این زمینه همکاری‌های لازم را داشته باشند.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاسروری , شورا , شهرداری , تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: