آرشیو خبر کد خبر: 13100     
سوده نجفی

قدردانی از مردم شریف تهران، ری و تجریش

باشگاه خبرنگاران تهران
سوده نجفی در یادداشتی نوشت: بر خود لازم میدانم از خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و ایثاگران قدردانی ویژه داشته، و از تمام اقشار، گروه‌ها و شخصیت‌های مذهبی، سیاسی، فرهنگی و هنری … تشکر و قدردانی نمایم.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ دوشنبه ۱ خرداد ساعت 23:02

بسم الله الرحمن الرحیم

وَقُل رَّبِّ أَدْخِلْنِی مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِی مُخْرَجَ صِدْقٍ / اسراء88
" و بگو : پروردگارا ! مرا (در هر کار) با صداقت وارد کن، و با صداقت خارج ساز..."

مردم شریف تهران، ری و تجریش
حضور با شکوه شما شهروندان عزیز در انتخابات، نماد بزرگی از مردم سالاری دینی را به منصه ظهور رسانید و این جز با لطف پروردگار و در سایه رهنمون های مقام معظم رهبری حاصل نمی شد. خداوند متعال را شاکرم که بر من منت نهاده و توفیق خدمت به شما مردم شریف را برمن ارزانی داشته است و در عرصه انتخابات نیز هدفی جز خدمت خالصانه به همه شهروندان عزیز را نداشتم. اینجانب ازهمه مردم عزیزی که با آرای خویش، اعتمادشان را به بنده نشان دادند، کمال تشکر و امتنان را دارم. از زحمات بی‌دریغ خواهران و برادران گرامی که در این مدت لطف خویش را ثابت نمودند و یاری گر این بنده حقر بودند، صمیمانه سپاس گذاری می نمایم. بر خود لازم میدانم از خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و ایثاگران قدردانی ویژه داشته، و از تمام اقشار، گروه‌ها و شخصیت‌های مذهبی، سیاسی، فرهنگی و هنری … تشکر و قدردانی نمایم.
در انتها برای تمام منتخبین شورای اسلامی شهر تهران آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم  توفیق خدمت به مردم عزیز را دست مایه تفکرات و جناح بندی های سیاسی ننمایند و در تصمیمات رضایت خداوند و صلاح مردم شریف را مد نظر داشته باشند.


"سوده نجفی"

كاندیدای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا تهران،ری و تجریش

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاسوده نجفی , مدیریت شهری , تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: