آرشیو خبر کد خبر: 12382     

خودرو پراید در شرق تهران توقیف شد

ایرنا
رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران از توقیف یک دستگاه خودرو پراید با بیش از 123 میلیون ریال خلافی در محور تهران - جاجرود خبر داد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۵ يکشنبه ۲۸ آذر ساعت 19:03

به گزارش باشگاه خبرنگاران تهران، سرهنگ سیاوش محبی با اعلام این خبر گفت : در راستای اجرای طرح های ضربتی برخورد با تخلفات رانندگی، تیم گشت پلیس راه فرماندهی ویژه شرق استان تهران هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور تهران - جاجرود ، یک دستگاه خودرو پراید را به علت ارتکاب تخلفات حادثه ساز متوقف کردند.
وی افزود: پس از متوقف شدن خودرو در استعلام های انجام شده، مشخص شد که این وسیله نقلیه دارای 234 فقره تخلف و 123 میلیون و 600 هزار ریال خلافی پرداخت نشده است.
وی گفت: در راستای اجرای بند 8 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی خودرو ، این وسیله نقلیه توقیف و تا زمان پرداخت معوقه جریمه به پارکینگ منتقل شد.
محبی با اشاره به ماده قانونی توقیف خودروهای با خلافی بیش از 10میلیون ریال اظهار کرد: در راستای اجرای بند 8 قانون رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی در صورتی که مبلغ جریمه خودرویی به 10 میلیون ریال برسد پلیس راهنمایی و رانندگی مراتب را به مالک خودرو اعلام و چنانچه ظرف مدت یک ماه از تاریخ ابلاغ، مالک خودرو نسبت به پرداخت جریمه اقدام نکند، دستور توقیف خودرو صادر و از تردد آن جلوگیری خواهد شد.
فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، قرچک، پیشوا، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هااخبار استان تهران , اخبار جاجرود ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: