آرشیو خبر کد خبر: 12376     

تخلفات شهرداری لواسان در حریم رودخانه جاجرود

ایسنا
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران با اشاره به اینکه هنوز دادگاه رأیی برای تخلفات شهرداری لواسان صادر نکرده است، گفت:‌ شهرداری لواسان وعده یک برنامه زیست محیطی در خصوص طرح ساماندهی در بستر رودخانه جاجرود را داده است ولی ما تاکنون گزارشی دراین باره دریافت نکرده‌ایم.
تاریخ انتشار :۱۳۹۵ يکشنبه ۲۸ آذر ساعت 18:45

به گزارش باشگاه خبرنگاران تهران، ناصر مهردادی بیان کرد:‌ اداره محیط زیست استان تهران به دلیل تخلفاتی که شهرداری لواسان در بستر رودخانه جاجرود انجام داده، از شهرداری لواسان شکایت کرده است ولی رأی دادگاه هنوز صادر نشده و ما در حال پیگیری این مسئله هستیم.

مهردادی با بیان اینکه شهرداری لواسان وعده اجرای یک برنامه زیست محیطی در بستر رودخانه جاجرود را داده است، بیان کرد: تا کنون این طرح زیست محیطی را از شهرداری دریافت نکرده ایم.

وی با اشاره به اینکه طرح ساماندهی رودخانه جاجرود توسط شهرداری تا حد زیادی انجام شده است،‌ گفت: ما منتظر رأی دادگاه در این خصوص هستیم.

سال گذشته اخباری از قطع درختان توسط شهرداری لواسان به بهانه اجرای طرح ساماندهی جاجرود منتشر شد؛ اما شهرداری لواسان در مقابل انتقادها ایستاد و در سال جاری نیز علی رغم شکایت و اعتراض دستگاه‌های مسئول عملیات ساخت و ساز در بستر جاجرود را ادامه داد.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هااخبار استان تهران , اخبار جاجرود ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: