آرشیو خبر کد خبر: 12375     

ترمیم آسفالت معابر شهری ورامین در دستور کار قرار دارد

مهر
شهردار ورامین گفت: ترمیم آسفالت معابر و خیابان های شهری در دستور کار شهرداری ورامین قرار دارد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۵ يکشنبه ۲۸ آذر ساعت 18:41

به گزارش باشگاه خبرنگاران تهران، علی حیدریان با اشاره به این نکته که ترمیم و بهسازی آسفالت معابر و خیابان های مختلف شهری از جمله اولویت های مدیریت شهری در سال جاری بوده است، اظهار داشت: بسیاری از معابر و خیابان های شهری نیاز به ترمیم آسفالت و لگه گیری دارند که تلاش شده است طی ماه های اخیر بخشی از این معابر بهسازی شوند.

شهردار ورامین با تأکید بر این نکته که درماه های باقی مانده از سال جاری نیز ترمیم آسفالت معابر شهری با جدیت دنبال خواهد شد، افزود: اگرچه شهرداری ورامین با مشکلات و محدودیت های مالی مواجه است، اما ترمیم و بهسازی آسفالت معابر و خیابان ها با جدیت دنبال خواهد شد.

وی ادامه داد: تنها در ماه جاری قریب به هزار و ۹۰۰ متر از معابر شهری توسط شهرداری ورامین لکه گیری و ترمیم آسفالت شده و این امر در راستای رضایت مندی شهروندان صورت گرفته است.

شهردار ورامین اضافه کرد: معاونت فنی و عمرانی شهرداری ورامین در این زمینه برنامه ریزی لازم را انجام داده و طی روزها و ماه های آینده نیز بخش دیگری از معابر و خیابان های شهری، مرمت و آسفالت خواهند شد.

وی گفت: بدون تردید لگه گیری و ترمیم آسفالت معابر شهری موجب افزایش رضایت مندی مردم خواهد شد و این مهم از سوی شهرداری ورامین دنبال می شود.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هااخبار استان تهران , اخبار ورامین ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: