آرشیو خبر کد خبر: 12374     

صالحین ورامین به مصاف پارسه تهران می رود

مهر
هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور در حالی پیگیری می شود که تیم های صالحین ورامین و پارسه تهران به مصاف یکدیگر می روند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۵ آذر ساعت 18:38

به گزارش باشگاه خبرنگاران تهران، هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور در حالی روز یکشنبه پیگیری می شود که در یکی از دیدارهای جذاب و مهم این هفته، تیم های صالحین ورامین و پارسه تهران به مصاف یکدیگر می روند.

دیدار تیم های صالحین ورامین و پارسه تهران، اولین مصاف این دو تیم در لیگ برتر والیبال محسوب می شود، چرا که در دور رفت این مسابقات، نماینده والیبال ورامین به دلیل عدم پرداخت بدهی های معوق خود، با باخت فنی سه بر صفر روبرو شد.

تیم های صالحین ورامین و پارسه تهران در دور رفت لیگ برتر والیبال نمایش قابل قبولی را از خود نشان دادند و امیدوار هستند تا دور برگشت مسابقات را نیز با پیروزی آغاز کنند.

تیم صالحین ورامین که در دور رفت لیگ برتر والیبال توانست تیم های مدعی و صاحب نامی همچون بانک سرمایه، شهرداری ارومیه و سایپا را شکست دهد، در مقابل برخی از تیم های پایین جدولی شکست خورد تا در نهایت جایگاه ششم جدول رده بندی مسابقات نصیبش شود.

تیم پارسه تهران یکی از پدیده های این فصل لیگ برتر والیبال به حساب می آید، چرا که این تیم در حضور تیم های مدعی و مطرحی نظیر شهرداری ارومیه و کاله آمل، توانست در پایان دور رفت لیگ، با کسب شش پیروزی در رده چهارم جدول رده بندی حضور پیدا کند.

دیدار تیم های صالحین ورامین و پارسه تهران، مصاف دو تیمی است که در دور رفت رقابت ها توانستند به شش پیروزی دست پیدا کنند و بدون تردید پیروزی هر یک از تیم ها می تواند آنان را به صدر جدول نزدیک تر کند.

دیدار تیم های صالحین ورامین و پارسه تهران از ساعت ۱۷ روز یکشنبه در خانه والیبال برگزار خواهد شد.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هااخبار استان تهران , اخبار ورامین ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: