آرشیو خبر کد خبر: 11470     

در خط مقدم از حمایت مظلوم قرار بگیریم

به یمن فرارسیدن روز قدس، محمد شاهی عربلو عموم مردم نجیب ایران اسلامی را به همراهی راهپیمایی باشکوه روز قدس دعوت نمود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۵ پنج شنبه ۱۰ تير ساعت 13:54

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، حجت الاسلام والمسلمین شاهی عربلو ضمن ارج نهادن به دستور تاریخی خمینی کبیر در ارتباط با قرار دادن آخرین جمعه رمضان المبارک بنام روز قدس تصریح کرد: تامه مسلمین، آزادی خواهان و عدالت مسلکان جهان ضروریست تا تمامی ظرفیت های خود را برای نفی بینش های استکباری و حصول دنیایی در مدار عدالت و عاری از ظلم و ستم بکار بگیرند و در همین راستا با حضور گسترده خویشتن، ندای محکومیت هر یوغ و استثماری را به گوش جهانیان برسانند. رییس اسبق کمیسیون اقتصادی مجلس و همچنین مشاور اقتصادی کنونی مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود:آنچنانکه رهبر عزیز انقلاب فرمودند "قضیه فلسطین "کلید رمز آلود" گشوده شدن درهای فرج به روی امت اسلامی است"،در واقع بر دوش همه ما رسالت و ماموریتی نهادند تا در خط مقدم از حمایت مظلوم قرار بگیریم و در تحقق این مهم با هیچ طیفی سر سازش نداشته باشیم.

رییس حوزه علمیه پنج تن آل عبا(ع) ادامه داد، فردا قطعا برای تجدید پیمانی دوباره جهت حراست از موازین و خطوط انقلاب و نظام جمهوری اسلامی حاضر و در حمایت از منویات مهربانانه مقام عظمای ولایت پیشقدم خواهیم شد.

ملحوظ است راهپیمایی روز قدس فردا همزمان با سراسر کشور،ساعت ۱۱:۳۰ آغاز خواهد گردید.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هامحمد شاهی عربلو ,اصغر علیزاده شخطلو : بی تردید خدمات ارزنده ای که ایشان به مردم حوزه انتخابیه بهارستان،رباط کریم،هشترود و چاراویماق روا کرده اند،از ضعیفترین اذهان نیز فراموش نخواهد شد . برایشان آرزوی توفیقات پی در پی را مسالت مینمایم.
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: