آرشیو خبر کد خبر: 11307     

دکتر آچار

دکتر آچاربه صورت 24 ساعته و در دو شیفت کاری و با 50 نیروی فنی به صورت سیار و تجهیز شده با ابزارهای فنی مورد نیاز و با ردیاب کنترلی در کلیه نقاط تهران به ارائه خدماتی نظیر تعمیر انواع خرابی های ساختمانی، راه اندازی اسانسور، لوله کشی و رفع ترکیدگی لوله های ساختمانی و آیفون، تاسیسات موتورخانه و شوفاژ، استخر، دوربین مدار بسته، نجاری و ... می پردازد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۵ پنج شنبه ۱۳ خرداد ساعت 14:42

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، امروزه نبودن سیستم  یکپارچه و سازمان یافته ای همانند اورژانس پزشکی، امداد خودرو، آتش نشانی که 24 ساعت و بدون تعطیلی توانایی ارائه رفع خرابی ها و خدمات فنی ساختمان  از جمله : (آسانسور، برق، تاسیسات، ترکیدگی لوله،آیفون، دوربین مدار بسته و کلیه خدمات  فنی عمومی ساختمان ) که هم ارزان، با کیفیت و هم سریع قابل دسترسی در کلان شهری همچون تهران برای همه شهروندان کاملا محسوس است و همه ما یک روزی به این خدمات نیاز پیدا خواهیم کرد.

از این رو میخوایم شما را با اولین مرکز و تنها مرکز امداد 24 ساعته خدمات فنی ساختمان در تهران آشنا کنیم.

شرکت خدمات فنی سیویل سازه آرامیس که با برند دکتر آچاردر سال 92 به ثبت رسیده است برای اولین بار در ایران در دو حوزه اصلی ارائه خدمات فنی و سرویس، نگهداری و گارانتی بخش های مختلف ساختمانی فعالیت می کند.

مدیرعامل دکتر آچار معتقد است؛ ایده به تنهایی ارزشی ندارد، چیزی که به ایده ارزش می دهد، اجرا کردن آن است. هنر کارآفرینان موفق، پیدا کردن بازار برای ایده است. جای یک مرکز اورژانس فنی ساختمان در کلان شهری مانند تهران خالی بود و همین کمبود باعث شد تا به فکر راه اندازی این مرکز بیفتد.

به گفته مدیرعامل دکتر آچار در یک سال گذشته استقبال مردم از این مرکز خوب بوده و به زودی در سایر کلان شهرها نظیر البرز، اصفهان، مشهد و شیراز نیز شعبات این مرکز راه اندازی می شود.

خدمات شرکت دکتر آچار

این شرکت به صورت 24 ساعته و در دو شیفت کاری و با 50 نیروی فنی به صورت سیار و تجهیز شده با ابزارهای فنی مورد نیاز و با ردیاب کنترلی در کلیه نقاط تهران به ارائه خدماتی نظیر تعمیر انواع خرابی های ساختمانی، راه اندازی اسانسور، لوله کشی و رفع ترکیدگی لوله های ساختمانی و آیفون، تاسیسات موتورخانه و شوفاژ، استخر، دوربین مدار بسته، نجاری و ... می پردازد.

همچنین این شرکت با عقد قرارداد با مدیران مجتمع های کم واحد و آپارتمان ها کلیه امور مربوط به سرویس و نگهداری آسانسور و تاسیسات برق، سرمایش و گرمایش، آنتن مرکزی و ... را به صورت ماهیانه کنترل کرده و با کمترین آبونمان کلیه امور تعمیرات ساختمانی را برعهده می گیرد.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هادکتر آچار , شرکت سیویل سازه آرامیس ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: