آرشیو خبر کد خبر: 8370     
گفتگو با شایق

نباید دید سیاسی به قانون داشت

باشگاه خبرنگاران
عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: کسانی که می‌گویند برجام نباید به مجلس شورای اسلامی برود، قطعا با حروف الفبای قانون آشنایی ندارند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۲ مرداد ساعت 10:36

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، "عشرت شایق" با اشاره به اظهار نظرهایی مبنی بر اینکه لزومی به تصویب برجام در مجلس شورای اسلامی نیست، اظهار داشت: هرگونه موازین قانونی، حقوقی، قرارداد، معاهده و تفاهمی که با دیگر کشورها امضا و منعقد شده و تعهدآور باشد، حتما باید در مجلس شورای اسلامی به تصویب برسد.

وی ادامه داد: کسانی که می‌گویند برجام نباید به مجلس شورای اسلامی برود، حتما با حروف الفبای قانون آشنایی ندارند بنابراین نظر دادن آنها مهمل است و نباید نظر دهند.

عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی افزود: اگر هم این افراد با موارد قانونی آشنا هستند و اظهار نظرهای غیرکارشناسی می‌کنند نشان‌دهنده این است که در جهل مرکب هستند یعنی موارد قانونی را می‌دانند اما به آنها پایبند نیستند.

شایق تصریح کرد: متاسفانه عده‌ای می‌خواهند مجلس در بعضی مسائل در راس امور باشد و در برخی امور دیگر که به مذاق آنها خوش نمی‌آید مجلس را به حاشیه می‌کشانند.

وی با بیان اینکه یک عده می‌خواهند با اصرار و بدون در نظر گرفتن جایگاه مجلس، برجام را تصویب و اجرایی کنند، خاطرنشان کرد: نباید دید سیاسی به قانون داشت، مگر مجلس شورای اسلامی با کنگره آمریکا چه فرقی دارد که آنها می‌توانند به این موضوع ورود کنند اما مجلس ایران نمی‌تواند.

عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ما باید به تقسیم کار در کشور احترام بگذاریم، گفت: باید  زمینه را فراهم و نمایندگان را تشویق کنیم تا برجام را مورد واکاوی عادلانه و بدون جهت‌گیری قرار دهند.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هامنطقه 22 , عشرت شایق ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: