آرشیو خبر کد خبر: 14201     

کاهش ۶ درصدی سرقت در تهران

تسنیم
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به کاهش ۶ درصدی وقوع سرقت در تهران جزئیات مرحله چهارم طرح رعد را تشریح کرد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ سه شنبه ۱۶ آبان ساعت 15:06

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای طرح سراسری رعد 4 که در سراسر کلانتری‌های پایتخت به اجرا درآمد، اظهار داشت: طی 48 ساعت گذشته کلانتری‌های سطح تهران بزرگ چهارمین مرحله از طرح رعد را به اجرا درآوردند و با بهره‌گیری از اقدامات اطلاعاتی قبلی و با هماهنگی مقامات قضایی موفق شدند بیش از 373 سارق و مالخر و 232 خرده‌فروش موادمخدر را شناسایی و دستگیر کنند.

رئیس پلیس پایتخت افزود: در این طرح همکاران ما 185 پاتوق و مخفیگاه مجرمان را مورد بررسی قرار دادند و 14 باند سرقت منزل، خودرو و مغازه را منهدم کردند. 

وی با بیان اینکه در طول 48 ساعت گذشته نزدیک به 200 دستگاه خودرو، موتورسیکلت و دوچرخه مسروقه توسط ماموران پلیس کشف شد، افزود: علاوه بر این موارد همکاران ما موفق شدند 30 قبضه سلاح جنگی، شکاری و قلابی را از سارقان دستگیر شده کشف و ضبط کنند.

رحیمی در ادامه با اشاره به اقدامات پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت نیز گفت: همکاران ما در پلیس مبارزه با مواد مخدر توانستند با شناسایی دو باند بزرگ توزیع انواع مواد مخدر بیش از 307 کیلوگرم مواد مخدر را از این باند کشف و 232 خرده فروش را دستگیر کنند. 

رئیس پلیس پایتخت ارزش ریالی اموال مسروقه کشف شده در طرح 48 ساعت اخیر رعد را بیش از 6 میلیارد تومان و ارزش اموال قاچاق مکشوفه را بیش از 4.5 میلیارد تومان برآورد کرد.

وی در پایان با بیان اینکه طی 3 ماه گذشته 6 درصد وقوع سرقت در پایتخت کاهش و 17 درصد بر میزان کشفیات سرقت از سوی پلیس افزایش داشته است، گفت: هدف ما از اجرای طرح رعد و طرح‌های اینچنینی نشان‌دادن توانمندی‌های پلیس و غلبه پلیس بر مجرمان و تنگ کردن عرصه بر مخلان نظم و امنیت است که همکاران ما با توجه به اطلاعات شهروندان و براساس نیازمندی‌های مناطق مختلف شهر نسبت به اجرای این طرح اقدام خواهند کرد.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاسردار حسین رحیمی , پلیس تهران , کلانتری های تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: