آرشیو خبر کد خبر: 13074     

چهارمین دوره بازیهای کشورهای اسلامی - باکو

باشگاه خبرنگاران تهران
4 کاراته کای پایتخت در چهارمین دوره بازیهای کشورهای اسلامی روی تاتامی می روند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ سه شنبه ۱۹ ارديبهشت ساعت 09:43

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، چهارمین دوره بازیهای کشورهای اسلامی در شرایطی به میزبانی شهر کشور آذربایجان برگزار می شود که سید شهرام هروی پر افتخاترین مربی کاراته کشور در بخش مردان و سمانه خوشقدم در بانوان، مربیان تهرانی هستند که هدایت ملی پوشان اعزامی کشورمان در این رقابتها را برعهده دارند.

بر اساس این گزارش در کاتا انفرادی بانوان مهسا افسانه مدافع عنوان قهرمانی این پیکارها یکی از باتجربه ترین ملی پوشان اعزامی به باکو به حساب می‌آید و برای تکرار قهرمانی دور گذشته خود پای این میدان می گذارد.
در وزن منهای 50 کیلوگرم نازنین دوستی بانوی پر افتخار پایتخت و دارنده نشان برنز بازیهای آسیایی پس از مدتی دوری از میادین به واسطه آسبب دیدگی با رهایی از بند مصدومیت در کشوری خوش درخشید تا به عنوان نفر نخست این وزن راهی پیکارهای کشورهای اسلامی شود، دوستی در دوره گذشته این پیکارها صاحب گردن آویز برنز شده بود.
در وزن 55- کیلوگرم طراوت خاکسار جوان خوش آتیه پایتخت با درخشش در کاراته وان هلند و کسب نشان طلا در این رقابتها نشان داد که می تواند برای کشورمان افتخار آفرین باشد، خاکسار با پیروزی قاطع برابر حریفان نفر نخست این وزن لقب گرفت تا برای کسب بهترین نتیجه راهی باکو شود.
اما در بخش مردان سجاد گنج زاده مرد طلایی کاراته پایتخت که در حال حاضر بهترین سنگین وزن کاراته دنیاست، بخت نخست کسب طلا در تاتامی باکو است، گنج زاده در نخستین حضور انفرادی در پیکارهای کشورهای اسلامی برای کسب خوشرنگترین مدال به مصاف حریفان می رود.
گفتنی است پیکارهای کاراته بازهای کشورهای اسلامی طی روزهای 22و 23اردیبهشت ماه در باکو آذربایجان برگزار می شود که بر اساس برنامه در روز نخست 3 وزن کومیته زنان و 3 وزن کومیته مردان به روی تاتامی خواهند رفت.
 
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاکاراته , ورزش , تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: