آرشیو خبر کد خبر: 9558     

پایگاه خبری شهر تهران، پایگاه حمایت از بیماران نیازمند به خون

پایگاه خبری شهر تهران به منظور حمایت از بیماران نیازمند به خون در عرصه خبر، مشوق مردم برای پیوستن به صف داوطلبان اهدای خون می باشد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۴ دوشنبه ۱۸ آبان ساعت 22:32

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، با افتتاح رسمی بیست و یكمین نمایشگاه مطبوعات؛ یكشنبه هفدهم آبان 1394 غرفه كمپین «من یك اهداء كننده خون هستم» میزبان چهره‌های مختلف بود.

دستور مدیرعامل سازمان انتقال خون برای ملی شدن كمپین

دكتر علی اكبر پورفتح اله؛ مدیرعامل سازمان انتقال خون به همراه هیاتی از مدیران ستادی این سازمان با حضور در غرفه كمپین «من یك اهداء كننده خون هستم» بطور رسمی از ملی كردن این طرح خلاقانه خبر داد و خاطر نشان كرد باید این كمپین مبتكرانه در پایتخت به یك پویش ملی تبدیل شود.

آقای خواننده، این بار ساز خود را برای بیماران كوك كرد

مجید اخشابی؛ چهره نام آشنا و خواننده پاپ از تمام علاقه مندان موسیقی خواست برای نجات جان بیماران نیازمند به خون، پیام رسان فرهنگ اهدای خون باشند.

نماینده مجلسی كه درد بیماران خونی را خوب می فهمد...

بی‍ژن نوباوه؛ نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی كه خود به علت عارضه بیماری در دسته دریافت‌كنندگان فرآورده های خونی بوده، ضمن پیوستن به كمپین «من یك اهداء كننده خون هستم» از مردم خواست همراه همیشگی بیماران نیازمند به خون باشند.

اجرای ایثار و عشق توسط مجریان دیروز و امروز برنامه تلویزیزیونی هفت

بهروز افخمی؛ كارگردان مشهور سینما و مجری برنامه تلویزیونی هفت به همراه فریدون جیرانی تهیه كننده و كارگردان سینمای كشور با پیوستن به كمپین «من یك اهداء كننده خون هستم» از اهالی سینما خواستند برای ترویج فرهنگ اهدای خون از هر تلاشی دریغ نكنند.

نسل دیروز و امروز بازیگری برای فردای سلامت بیماران روی صحنه فداكاری رفتند

مهدی فقیه؛ بازیگر پیشكسوت و پندار اكبری بازیگر جوان سینما و تلویزیون با حمایت از كمپین «من یك اهداء كننده خون هستم" قول دادند پیام رسان این فرهنگ در بین بازیگران و جامعه سینما باشند.

معاون حمل و نقل و ترافیك شهردار تهران پایتخت را سوار بر قطار اهدای خون كرد

مهندس سید جعفر تشكری هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیك شهردار تهران با حضور در غرفه كمپین"من یك اهداء كننده خون هستم" از شهروندان پایتخت خواست مثل همیشه یاری رسان بیماران باشند.

پایگاه خبری شهر تهران، پایگاه حمایت از بیماران نیازمند به خون

مدیر مسئول، سردبیر و اعضای تحریریه پایگاه خبری شهر تهران با حضور در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات «به کمپین من یک اهداء کننده خون هستم» پیوستند تا به عنوان پایگاه حمایت از بیماران نیازمند به خون در عرصه خبر، مشوق مردم برای پیوستن به صف داوطلبان اهدای خون باشند.

بنا براین گزارش غرفه كمپین «من یك اهداء كننده خون هستم» برای ترویج فرهنگ اهدای خون با استفاده از ظرفیت همه مردم در نقش آفرینی های اجتماعی، در شبستان یكم مصلی امام خمینی(ره)، غرفه 492 جنب خبرگزاری ایرنا در بیست و یكمین نمایشگاه مطبوعات مستقر شده است.

 نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: