آرشیو خبر کد خبر: 14538     

پارتی مختلط شبانه در منطقه لواسان و فرمانیه

تسنیم
پلیس پایتخت از دستگیری ۲۳۰ دختر و پسر در پارتی مخلتط شب یلدا در دو منطقه شمال شهر خبر داد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ جمعه ۱ دي ساعت 12:48

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، پلیس پایتخت از دستگیری تعداد زیادی دختر و پسر جوان در دو پارتی شبانه خبر داد.

بر اساس این گزارش، ماموران پلیس تهران بزرگ 230 دختر و پسر جوان را در دو پارتی مختلط شبانه در منطقه لواسان و فرمانیه دستگیر کردند. این در حالی است که به گفته پلیس دعوت در این دو پارتی از طریق اینستاگرام زنده انجام شده بود.

سرهنگ ذوالفقار برفر - رئیس پلیس امنیت اخلاقی تهران بزرگ در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در شب گذشته در دو عملیات جداگانه ماموران این پلیس این نفرات را دستگیر کردند که در یکی از این عملیات‌ها در باغی در لواسان تعداد 140 نفر دستگیر شدند که به صورت مختلط در حال پایکوبی و مصرف مشروبات الکلی بودند و محل مذکور پلمپ شد.

وی ادامه داد: در منزلی در فرمانیه نیز با هماهنگی‌های قضایی ماموران وارد منزل شدند که تعداد 90 نفر دستگیر شدند.

برفر اضافه کرد: این در حالی بود که نفرات حاضر در این پارتی با به اشتراک گذاشتن تصاویر خود به صورت زنده در اینستاگرام دیگران را به شرکت در محل دعوت می‌کردند.

به گفته رئیس پلیس امنیت اخلاقی پایتخت، خواننده‌های این دو پارتی دستگیر و به همراه ابزار خود به پلیس امنیت اخلاقی منتقل شدند و مقادیری مشروبات الکلی و مواد روان گردان نیز در این دو محل کشف شد.

وی در پایان گفت: به خانواده‌ها توصیه می‌شود مراقب فرزندان خود باشند و عواقب شرعی و قانونی حضور در این مکان ها را به آن‌ها گوشزد کنند چرا که این موارد زمینه ساز انحرافات بسیار و ارتکاب جرائم مختلف می‌شود.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاپارتی تهران , پلیس امنیت تهران , امنیت اخلاقی تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: