آرشیو خبر کد خبر: 14814     

ویژه برنامه های ورزش همگانی در تهران

رییس هیات ورزشهای همگانی استان تهران گفت: مسابقات بزرگ کارکنان دولت استان تهران به میزبانی این هیات از تاریخ 14 بهمن و به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور بیش از 40 سازمان، نهاد و ارگان دولتی آغاز می شود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۲ بهمن ساعت 20:41

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، ولی الله شجاع پوریان با تبریک فرا رسیدن ایام دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران افزود: این هیات در نظر دارد در راستای سند تحول فدراسیون ورزشهای همگانی وبا توجه به طرحهای اجرایی این سند 100 برنامه و مسابقات همگانی را در ایام دهه فجر برگزار نماید که در همین راستا 14 بهمن ماه پانزدهمین دوره مسابقات کارکنان دولت استان تهران را با حضور بیش از 40 سازمان و نهاد و ارگان دولتی در 12 رشته ورزشی در بین آقایان و بانوان کارمند با هدف ارتقای ورزش همگانی و تحرک و نشاط ورزشی در بین کارمندان دولت آغاز و به مدت یک ماه برگزار می کنیم.


وی با اشاره به اینکه هیات ورزشهای همگانی استان تهران برنامه های ورزشی و همچنین فرهنگی متنوعی را برای همه سنین تدارک دیده، خاطر نشان کرد: از برنامه های هیات استان به مناسبت دهه مبارک فجر می توان از تجدید میثاق ورزشکاران همگانی با آرمان های امام راحل، برگزاری کوه روی بزرگ خانوادگی در توچال و همچنین همایش ورزش صبحگاهی با حضور ورزشکاران و شهروندان تهرانی در تاریخ 12 بهمن ماه مصادف با آغاز دهه فجر در پارک لاله و ملت و برگزاری مسابقات بزرگ روبیک به همت کمیته بازی های فکری استان تهران نام برد.


شجاع پوریان با تاکید برآنکه یکی از طرح های اصلی سند تحول توجه ویژه به مادران و بانوان با شعار" مادران خیمه عمود ورزش همگانی هستند"، گفت: هیات ورزشهای همگانی استان تهران مانند همیشه در برنامه های خود توجه ویژه ای به بانوان کرده و مسابقات آمادگی جسمانی، همایش پیاده روی،ایروبیک ماراتن و جشنواره فرهنگی ورزشی را ویژه بانوان و مادران در شهر تهران و شهرستان های استان در این ایام تدارک دیده است.


رییس هیات ورزشهای همگانی استان تهران با اشاره به اینکه شهرستان های این استان نیز درراستای گسترش ورزش همگانی و ایجاد ساعاتی ورزشی و مفرح در بین خانواده ها مسابقات و همایش های متنوع همگانی را در این ایام تدارک دیده اند، افزود: شهرستان بزرگ و پر جمعیت شهریار به مناسبت دهه فجر اقدام به برگزاری کوه روی خانوادگی توچال و همایش هایی در زمینه رشته های اسپینینگ و ایروکامبت برای علاقه مندان کرده است. همچنین برگزاری مسابقات والیبال، دو، طنابکشی، همایش پیاده روی خانوادگی در جواد آباد ورامین، مسابقات متنوع همگانی شامل پینت بال و آمادگی جسمانی و کوه روی خانوادگی در شهرستان ورامین، برگزاری مسابقات ادارات، طنابکشی، آمادگی جسمانی و جشنواره غذا و تغذیه سالم در قرچک از برنامه های تدارک دیده این بخش از استان می باشد.


شجاع پوریان ادامه داد: شهرستان رباط کریم نیز با انجام مسابقات داژبال ویژه بانوان، مسابقات دارت، ایروبیک ماراتن بانوان نیز در این دهه سعی دارد ساعات خوش ورزشی را به شهروندان هدیه دهد.
وی با اشاره به شهرستان های پاکدشت، پردیس، شهر قدس و بهارستان تاکید کرد: هیات های ورزش همگانی این شهرستان ها نیز با تدارک دیدن مسابقات متنوع ورزش همگانی و جشنواره های ورزشی از قبیل مسابقه ایروبیک و ورزشهای آبی به استقبال دهه فجر می روند.


رییس هیات ورزشهای همگانی استان تهران یادآور شد : شهرستان ری نیز که از شهرستان های بزرگ استان تهران می باشد اقدام به فعالیت های فرهنگی از قبیل دیدار با خانواده شهدا، مسابقات قرائت قرآن و غبارروبی مزار شهدا توسط جامعه ورزش و برگزاری جشنواره بازی های بومی و محلی کرده است.
وی در پایان با دعوت از عموم شهروندان استان تهران برای شرکت در این همایش ها و مسابقات ورزشی خاطر نشان کرد: هیات ورزشهای همگانی استان تهران امیدوار است با تلاش و همکاری صمیمیانه جامعه همگانی استان بتواند قدرتمند و پر توان ساعت های پر نشاط ورزشی را برای شهروندان تهرانی در این دهه رقم بزند.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاولی الله شجاع پوریان , ورزش همگانی تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: