آرشیو خبر کد خبر: 13551     

وزارت کار در دولت روحانی، مأمن اصناف بود

ایلنا
نایب رئیس اتاق اصناف تهران با بیان اینکه کارنامه ربیعی قابل قبول است، خاطرنشان کرد: باید انصاف داشته باشیم و وقتی وزیری موفق عمل کرده آن را نادیده نگیریم. ربیعی هیچ نقطه تاریکی در عملکرد وزارت خود در 4 سال گذشته نداشته است بنابراین در این برهه باید به او کمک کنیم و حقیقت را بازگو کنیم.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ يکشنبه ۲۲ مرداد ساعت 11:52

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، علیرضا راسی با اشاره به عملکرد کاملا قابل قبول ربیعی در وزارت متبوعش اظهار داشت: در حال حاضر یک چهارم جمعیت کشور از خانواده اصناف هستند و ربیعی از جمله وزرایی است که از این صنف همواره حمایت کرده است.

وی با بیان اینکه ربیعی از وزرای کم حاشیه دولت است، تاکید کرد: واقعیت این است که باید انصاف داشته باشیم و وقتی وزیری موفق عمل کرده آن را نادیده نگیریم بنابراین در این برهه باید به او کمک کنیم و حقیقت را بازگو کنیم.

راسی با بیان اینکه کارنامه ربیعی قابل قبول است، خاطرنشان کرد: البته نمی‌گوییم قحط الرجال است اما ربیعی هیچ نقطه تاریکی در عملکرد وزارت خود در 4 سال گذشته نداشته است.

وی با اشاره به اینکه وزارت کار در دولت روحانی، مأمن اصناف بود، تصریح کرد: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت دوازدهم تاکنون تفاهمنامه‌هایی با اصناف امضا کرده که بسیار مفید بوده است و از مشکلات جمعیت اصناف کشور گره‌گشایی شد. ضمن اینکه که در دوران وزارت آقای ربیعی بر خلاف گذشته به نظرات نمایندگان اصناف در تمام حوزه ها توجه می‌شود و این امر نشان از دیدگاه مثبت ایشان به اصناف کشور است.

وی در پایان تاکید کرد: اصناف یک چهارم جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند و از عملکرد آقای ربیعی رضایت دارند.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هااصناف تهران , اتحادیه صنفی ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: