آرشیو خبر کد خبر: 14068     

ورود کامیونت به مغازه در سه راه آذری

تسنیم
کامیونت حین حرکت در سه راه آذری، ناگهان از مسیر اصلی خارج و وارد یک مغازه شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ سه شنبه ۲ آبان ساعت 00:17

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، ساعت 4:26 بامداد دیروز حادثه تصادف در سه راه آذری به سامانه 125 اعلام شد که آتش‌نشانان ایستگاه 70 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران، به محل حادثه اعزام شدند.

محمد وثوق؛ افسر آماده منطقه چهار عملیات آتش‌نشانی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه کامیونت ایسوزو حین حرکت در خیابان، ناگهان از مسیر اصلی خارج شده و پس از ورود به پیاده‌رو به شدت با کرکره‌های یک باب مغازه، دیواره بانک و علمک گاز حاشیه پیاده‌رو برخورد کرده بود.

وی ادامه داد: راننده چهل و پنج ساله این وسیله نقلیه که از ناحیه قفسه سینه، دست و پاها دچار مصدومیت شده بود قبل از رسیدن نیروهای آتش‌نشانی خود را به خارج از اتاقک کامیونت رسانده بود.

افسر آماده منطقه چهار عملیات آتش‌نشانی تصریح کرد: آتش‌نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، جریان برق کامیونت را قطع کردند و پس از جلوگیری از نشتی گاز شهری علمک گاز و ایمن‌سازی کامل، راننده مصدوم را برای انجام معاینات پزشکی به عوامل اورژانس تحویل دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ نیروهای آتش‌نشانی پس از انتقال کامیونت به حاشیه امن خیابان، محل حادثه را برای بررسی علت و اقدامات بعدی به کارشناسان راهور و عوامل شرکت گاز تحویل دادند.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاتصادف , آتش نشانی ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: