آرشیو خبر کد خبر: 13356     

ورزش تهران توانمندی های بالایی دارد

باشگاه خبرنگاران تهران
کارشناس دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش وجوانان با اشاره به توانمندی های ورزش تهران ابراز امیدواری کرد که رویداد ورزشی کارکنان دولت سال96 با کیفیت خوبی برگزار شود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ شنبه ۳۱ تير ساعت 19:41
به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، در دومین نشست ستاد برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان دولت که در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران تشکیل شد، مسعود عماری تاکید کرد: تهران می تواند میزبان شایسته ای برای رویداد کارکنان دولت سال 96 باشد.
 
در این نشست، ملاجعفری معاون توسعه امور ورزش اداره کل نیز، میزبانی این دوره را به لحاظ مشارکت تیم های استانی و کشوری در تهران با اهمیت عنوان کرد و افزود: ورزش تهران تجربیات زیاد و توانمندی های بالایی دارد که می تواند این رویداد را به صورت ملی و با بهترین کیفیت برگزار نماید.

در این جلسه سرپرست، معاون جوانان اداره کل به عنوان دبیر اجرائی این مسابقات گزارشی از روند برگزاری جلسات و تشکیل ستاد استانی ارائه کرد و علی رحمانیون به نمایندگی از وزارت ورزش، گزارشی از روند مراسم افتتاحیه و اقدامات انجام شده در این زمینه را اعلام نمود.
 
در این نشست، دبیرخانه مسابقات کارکنان دولت با حضور مسئولان اداره کل و نمایندگان وزارت ورزش در محل گروه توسعه ورزش قهرمانی جانمائی و مورد بازدید قرار گرفت.
 
این جلسه با حضور سلیمی، زرگر، نظر، رضازاده و بیرک آبادی برگزار شد.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاورزش تهران , ورزش همگانی ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: