آرشیو خبر کد خبر: 14524     

واگذاری سه مجموعه ورزشی تهران به سرخ آبی ها

باشگاه خبرنگاران تهران
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران از واگذاری 3 مجموعه تحت اختیار این اداره شامل درفشی فر، کمپ ناصر حجازی و مرغوبکار به سرخ آبی های پایتخت خبر داد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ سه شنبه ۲۸ آذر ساعت 11:48

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، نشست صمیمی افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال و گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس با گل محمدی پیرامون برنامه های دو باشگاه در تعامل با اداره کل ورزش و جوانان تهران در اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

در پایان این نشست که در حضور شاملو معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل و پیام نظر مشاور مدیرکل و مدیر روابط عمومی برگزار شد، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران از واگذاری 3 مجموعه تحت اختیار این اداره شامل درفشی فر، کمپ ناصر حجازی و مرغوبکار به سرخ آبی های پایتخت خبر داد.

رضا گل محمدی با اشاره به جلسه مشترک خود با مدیران عامل دو تیم پرسپولیس و استقلال، افزود: براساس هماهنگی های انجام شده دراین جلسه، مجموعه ورزشی درفشی فر به باشگاه پرسپولیس و مجموعه کمپ زنده یاد ناصر حجازی و مرغوبکار نیز به تیم فوتبال استقلال تهران واگذار می شود.

وی با بیان اینکه این واگذاری براساس موافقت و دستور وزیر ورزش و جوانان انجام می شود، اظهار کرد: با انتقال این سه مجموعه تحت مدیریت اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به سرخ های آبی پایتخت، مشکل زمین و امکانات ورزشی این 2 تیم پرطرفدار حل می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران خاطرنشان کرد: موضوع انتقال سند این مجموعه های ورزشی به نام دو تیم پرسپولیس و استقلال از سوی واحد حقوقی وزارت ورزش و جوانان در حال پیگیری است.

به گفته وی، با انجام کارهای اداری، قانونی و انتقال رسمی سند، این مجموعه های ورزشی به صورت قطعی و دائمی به تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران واگذار می شود.

گفتنی است مجموعه ورزشی درفشی فر در غرب تهران حدود 17 هزار مترمربع وسعت دارد، این مجموعه دارای زمین چمن، سالن بدنسازی و استخرسرپوشیده است.

کمپ ناصر حجازی در غرب تهران نیز حدود 40 هزار مترمربع وسعت دارد، این مجوعه دارای یک زمین چمن فوتبال با 5 هزار سکوی تماشاگر است.

مجموعه ورزشی مرغوبکار در جنوب غرب تهران هم حدود 12 هزار مترمربع وسعت دارد، این مجموعه دارای یک زمین چمن تمرینی است.
 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاورزش تهران , اماکن ورزشی تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: