آرشیو خبر کد خبر: 15450     

نمایشگاه آثار خوشنویسان در فرهنگسرای بهمن

تهران رسانه
نمایشگاه آثار خوشنویسان تا 27 مهر ادامه خواهد داشت و حدود 300 اثر از 90 هنرمند خوشنویس در اندازه های مختلف و درشاخه های نستعلیق، شکسته نستعلیق، ثلث، نسخ و خط نقاشی در معرض بازدید عموم قرار می گیرد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۸ مهر ساعت 19:22

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، استاد غلامحسین امیرخانی (چهره ی ماندگار عرصه ی خوشنویسی ایران و رئیس شورای عالی انجمن خوشنویسان ایران) و محمدحسین ساکت (نماینده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این انجمن)، سخنرانان آئین افتتاح این نمایشگاه هستند که از ساعت 15:30 در سالن مبارک این فرهنگسرا برگزار می شود.
در بخش بعدی این برنامه از 40 هنرمند مدرس انجمن به مناسبت سالروز تولد ایشان و 20 هنرمندخوشنویس که در آزمون فصل تابستان موفق به کسب نمرات برتر از انجمن خوشنویسان شدند، تقدیر می شود.
افتتاح نمایشگاه بزرگ آثار خوشنویسان شعبه تهران بزرگ در نگارخانه این فرهنگسرا، بخش پایانی این مراسم است.
در این نمایشگاه که تا 27 مهر ادامه خواهد داشت، حدود 300 اثر از 90 هنرمند خوشنویس در اندازه های مختلف و درشاخه های نستعلیق، شکسته نستعلیق، ثلث، نسخ و خط نقاشی در معرض بازدید عموم قرار می گیرد.
علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند در ساعات اداری به نگارخانه فرهنگسرای بهمن به نشانی میدان راه آهن، میدان بهمن، خیابان شهید وفایی مراجعه و برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 55312180 تماس بگیرند.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هافرهنگسرای بهمن ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: