آرشیو خبر کد خبر: 15010     

نقش کسب و کار نوین در حوزه حمل و نقل

تسنیم
رئیس پلیس راهور تهران گفت: استارت آپ‌های حمل و نقلی بسیار موضوع قابل توجه و مثبتی است و ما کاملاً موافق حضور آن‌ها هستیم.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۷ اسفند ساعت 07:42

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، سردار محمدرضا مهماندار افزود: البته این نکته را هم باید یادآور شویم که این کسب و کار نوین نیاز به ساماندهی دارد؛ باید نظارت کامل صورت گیرد و کنترل شوند به ویژه این که آیا این افراد صلاحیت دارند در این موضوع به این مهمی ورود کنند یا نه.

رئیس پلیس راهور تهران تصریح کرد: باز هم می‌گویم که نفس کار خوب است اما باید ساماندهی شود تا شاهد مشکل در این حوزه نباشیم.

سردار مهماندار در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برخی می‌گویند کسب و کار نوین در حوزه حمل و نقل مانند الوپیک باعث ترافیک می‌شوند، گفت: یکسری نیازهایی در سطح جامعه برای حمل و نقل وجود دارد که این نیازها به تناسب موضوعات اقتصادی و اجتماعی افزایش یا کاهش پیدا می‌کند.

وی توضیح داد: افرادی که خدمات ارائه می‌دهند که ترافیک ایجاد نمی‌کنند این کالا باید جا‌به‌جا شود و فرقی نمی‌کند که توسط خودرو شخصی باشد یا استارت آپ؛ لذا این‌که این‌ها فی نفسه ترافیک ایجاد می‌کنند درست نیست، بلکه با برنامه‌ریزی درست می‌توانند باعث کاهش ترافیک شوند.

24 و 25 اسفند‌ بزرگترین جشنواره استخدامی کشور در راستای اقدامی برای ایجاد اشتغال برگزار می‌شود و طی آن 20 هزار نفر جذب می‌‌شوند.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاحمل و نقل تهران , پلیس راهور تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: