آرشیو خبر کد خبر: 14082     

نشست شهردار منطقه 2 با شورایاران

مهر
شهردار منطقه ۲ مشارکت را مهمترین اصل برای رفع مشکلات و افزایش سطح کیفیت زندگی در محلات عنوان کرد و گفت: شورایاران بازوان اجرایی در مناطق هستند .
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ پنج شنبه ۴ آبان ساعت 10:26

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، رسول کشت پور در نخستین نشست با شورایاران محلات این منطقه با قدردانی از تلاشها و زحمات آنان افزود: برای بهبود کیفیت زندگی شهروندان در محلات باید خود ارزیابی را در اولویت و سرلوحه فعالیت ها قرار دهیم و مدیران نیز بایستی مشارکت جو باشند تا شهروندان مشارکت پذیر شوند.

وی از مدیران سرای محلات خواست تا در آموزش شهروندی و در راستانی افزایش حس تعلقات محیطی شهروندان برنامه ریزی کنند و این اموزشها را درمدیریت محله مورد توجه قرار دهند .

شهردار منطقه دو با تاکید بر اینکه تدوین سند راهبردی محلات از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید در محلات منطقه به هدف مشترکی برسیم، افزود: باید طرحها را در منطقه فراحزاد به عنوان محدوده گردشگری و یا دیگر محله های چون شهرک غرب و سعادت آباد و ..... شناسایی کنیم که این مناطق چه نقشی می توانند در زمینه های کارآفرینی و نوآوری داشته باشند.

کشت پور مشارکت را مهمترین اصل برای رفع مشکلات و افزایش سطح کیفیت زندگی در محلات عنوان کرد و گفت: شورایاران بازوان اجرایی در مناطق هستند .

وی در پایان بر مشارکت و همدلی بیشتر شورایاران برای رسیدن به اهداف مشترک در محلات تاکید کرد.

در پایان این نشست شورایاران به ارائه نکاتی در خصوص مشکلات محلات و نیازهای شهروندان پرداختند.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هارسول کشت پور , منطقه2 , شورایاری ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: