آرشیو خبر کد خبر: 13724     

نزاع دستفروشان مقابل علاءالدین با چاقو و قمه

ایسنا
معاون اجتماعی پلیس پایتخت از درگیری میان دستفروشان مقابل پاساژ علاءالدین خبر داد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ سه شنبه ۱۴ شهريور ساعت 13:56

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، سرهنگ مراد مرادی  با اعلام این خبر اظهار کرد: پیش از ظهر امروز خبری مبنی بر وقوع درگیری مقابل پاساژ علاءالدین به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع داده شد که بلافاصله تیمی از عوامل گشتی و کلانتری به محل اعزام شده و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به حضور عوامل کلانتری در محل اظهار کرد: با بررسی‌های انجام شده مشخص شد که درگیری میان تعدادی از دستفروشان مقابل پاساژ رخ داده و آنان با چاقو و قمه با یکدیگر درگیر شدند که بلافاصله ماموران وارد عمل شده و اقدام به دستگیری این افراد کردند.

وی با بیان اینکه درگیری به داخل پاساژ سرایت نکرد، گفت: افراد دستگیر شده به کلانتری منتقل شده و تحقیقات از آنان درباره علت و انگیزه درگیری همچنان ادامه دارد.

مرادی درباره شایعات منتشر شده در خصوص پلمب پاساژ علاءالدین به ایسنا گفت: این شایعات به هیچ عنوان صحت نداشته و این پاساژ به فعالیت خود ادامه می‌دهد و وضعیت در معابر اطراف این پاساژ و داخل این پاساژ عادی است.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی تهران بزرگ (فاتب) با بیان اینکه شهروندان باید اخبار را از منابع رسمی پیگیری کنند، اظهار کرد: پلیس با شایعه سازان و افرادی که اقدام به انتشار خبرهای کذب با هدف ضربه زدن به آرامش و آسایش عمومی می‌کنند برخورد خواهد کرد.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاسرهنگ مراد مرادی , درگیری , نزاع ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: