آرشیو خبر کد خبر: 14887     

نرخ شستشوی فرش در پایان سال

رئیس اتحادیه قالیشویان تهران با بیان اینکه قالیشویی امسال مشمول نرخ گذاری نشده است، گفت: به دلیل رکودی که وجود دارد نسبت به سال های گذشته نرخ شست‌وشو را افزایش ندادیم.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۶ بهمن ساعت 21:09

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، حمید محمدی با بیان اینکه امسال مشمول نرخ گذاری نشدیم، اظهار کرد: هر ساله سازمان حمایت به ما نرخ اعلام می کرد اما، امسال هر واحد صنفی باید آنالیز قیمتی خودر ا به اتحادیه اعلام و پس تایید از سوی اتحادیه آن را اجرایی کند.

وی با بیان اینکه با بیکاری پنهان در این صنف مواجه هستیم، افزود: به دلیل رکودی که وجود دارد نسبت به سال های گذشته نرخ شست‌وشو را افزایش ندادیم.

رئیس اتحادیه قالیشویان گفت: نرخ شست‌وشو برای فرش ماشینی هر متر مربع بین ۵ تا ۶ هزار تومان و برای فرش های دستباف به دلیل شرایط خاص آنها بین ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان است.

محمدی با بیان اینکه ۳۶۰ واحد صنفی مجوز دار در تهران وجود دارد، تصریح کرد: در آستانه ایام عید وانت‌های فروش میوه هم قالی‌شوی می شوند و این مورد از مشکلات این صنف است.

وی تاکید کرد: هموطنان فرش‌ها و قالی های خود را به واحدهای صنفی مجاز برای شست‌وشو تحویل دهند تا بعدا دچار مشکل نشوند.

رئیس اتحادیه قالیشویان خاطرنشان‌کرد: از طرف اتحادیه نظارت صورت می‌گیرد اما، اتاق اصناف طی نامه ای اعلام کرده از ۱۶ بهمن ماه تا ۱۵ فروردین ۹۷ حق دادن اخطار و پلمب را نداریم و با این شرایط نظارت سخت می‌شود.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هااتحادیه قالیشویان , قالیشویی ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: