آرشیو خبر کد خبر: 14343     

نجات مرد جوان از عمق چاه ۳۰ متری در خانه متروکه

تسنیم
سخنگوی آتش نشانی تهران گفت: آتش‌نشانان مرد جوانی را که در عمق چاه ۳۰ متری یک خانه متروکه گرفتار شده بود، نجات دادند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ سه شنبه ۷ آذر ساعت 13:36

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، سید جلال ملکی با اعلام خبر گرفتار شدن مرد جوان داخل چاه درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 8:06 صبح امروز یک مورد حادثه گرفتار شدن داخل چاه در خیابان خاوران، بعد از خیابان ذوالفقاری به سامانه 125 اعلام شد که گروه نجات شماره 2 سازمان آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه منزل یک طبقه قدیمی و خالی از سکنه بود؛ داخل یکی از اتاقها چاهی به عمق 30 متر حفر شده که احتمالا این حفر برای آزمایش خاک انجام شده بود.

وی تصریح کرد: همسایگان از داخل این منزل متروکه صدای استمداد و درخواست کمک شنیده بودند که با سامانه 125 تماس گرفتند، آتش‌نشانان با حضور در محل و بررسی متوجه شدند صدا از داخل چاه می‌آید که فرد آتش‌نشان وارد چاه شد و آقایی حدودا 35 ساله که در انتهای چاه گرفتار و از ناحیه پاها و کمر دچار آسیب‌دیدگی شده بود را از چاه خارج کردند.

ملکی خاطرنشان کرد: در نهایت این فرد برای انتقال به مراکز درمانی، تحویل عوامل اورژانس شد و محل حادثه برای بررسی بیشتر به عوامل انتظامی تحویل داده شد؛ این عملیات در ساعت 9:45 پایان یافت.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاآتش نشانی , نجات ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: