آرشیو خبر کد خبر: 13526     

مهار آتش سوزی در تعمیرگاه ماشین

مهر
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش‌سوزی در یک تعمیرگاه خودرو در خیابان مرتضوی خبر داد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۹ مرداد ساعت 16:22

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، جلال ملکی درباره جزییات این حادثه  گفت: ساعت ۵:۴۸ صبح امروز وقوع حادثه حریق در یک تعمیرگاه خودرو واقع در خیابان مرتضوی، نرسیده به خیابان کمیل به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که بلافاصله ستاد فرماندهی آتش‌نشانان سه ایستگاه را به همراه خودرو حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام کرد.

ملکی با بیان اینکه محل حادثه یک تعمیرگاه به مساحت حدود ۳۰۰ مترمربع بود، گفت: در این تعمیرگاه اقدامات مربوط به صافکاری و نقاشی خودرو نیز انجام می‌شد و حدود نیمی از آن فضای مسقف و دارای سقف شیروانی بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران افزود: یک دستگاه سواری پراید و یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ نیز در این تعمیرگاه قرار داشت که کاملا شعله‌ور شده بودند.

ملکی گفت: عوامل آتش‌نشانی عملیات اطفای حریق را از چند جهت آغاز کرده و دقایقی بعد آن را مهار و مدتی بعد نیز به طور کامل اطفا کردند.

وی با بیان اینکه این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشت، گفت: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل در ساعت ۸:۰۸ به عملیات خود خاتمه دادند و  پس از آن گروهی از کارشناسان آتش‌نشانی عملیات خود برای اطفای حریق را آغاز کردند.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاآتش سوزی , تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: