آرشیو خبر کد خبر: 13129     

منطقه روستای امامزاده داوود گردشگری میشود

تسنیم
شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان تهران با ارتقای روستای امامزاده داوود به ۱۴.۳ هکتار و ایجاد وضعیت زیارتی ـ گردشگری در این منطقه موافقت کرد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ دوشنبه ۸ خرداد ساعت 18:54

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، سید حسین هاشمی در دومین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان تهران با تقدیر از عملکرد دستگاههای اجرایی و هیئتهای بازرسی، نظارت و اجرا در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای استان گفت: با حضور مردم در انتخابات وظیفه ما برای تکریم ارباب رجوع و خدمت به مردم سنگین‌ترشده است.

 وی سازمان برنامه و بودجه استان تهران را مکلف کرد تا اولویتهای عملیاتی استان را با توجه به شعار سال (اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال) تا پایان خرداد ماه تدوین کرده و برای ارائه به دستگاههای اجرایی آماده شود.

 در ادامه، تصویب طرح هادی روستایی برای روستاهای مرتضی گرد، امامزاده داوود(ع)، پاکدشت(پارچین) و تعاونیهای 10 گانه ملارد در دستور جلسه قرار گرفت.

 براساس گزارش ارایه شده، روند ساماندهی روستای مرتضی گرد با توجه به افزایش غیر اصولی ساخت و سازها و ایجاد چهار هزار واحد مسکونی بررسی شد.

 استاندار تهران با بیان اینکه  چالشهای زیادی در روستای مرتضی گرد شاهد هستیم گفت: با اجرای طرح هادی وضعیت روستا تعیین تکلیف و ساماندهی می‌شود.

 همچنین در این جلسه طرح هادی روستای امامزاده داوود  و "وسکاره" شهرستان دماوند نیز تصویب شد.

 براساس گزارش ارایه شده روستای امامزاده داوود از 7.7 هکتار با کاربریهای مختلف به 14.3 هکتار ارتقا یافته و در راستای طرح هادی روستا، موضوع ایجاد وضعیت زیارتی-گردشگری روستا در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاگردشگری , تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: