آرشیو خبر کد خبر: 14874     

معاون شهردار تهران منصوب شد

با حکمی از سوی محمد علی نجفی، ولی‌الله شجاع‌پوریان به عنوان معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران منصوب شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ سه شنبه ۲۴ بهمن ساعت 16:55

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، درحکم  شجاع پوریان آمده است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر ولی الله شجاع پوریان

با عنایت به تخصص، تعهد، تجارب و سایر شایستگی های جناب عالی شما را به عنوان معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران منصوب می کنم. با صداقت و لیاقتی که از شما سراغ می رود، رجاء واثق دارم که همه توانایی های خود را برای انجام وظایف محوله و خدمت موثر به شهروندان عزیز به کار خواهید گرفت.

مسلما دست یابی به شهری اسلامی، انسانی، پایدار و هوشمند و در یک کلام شهری برای زندگی بهتر و شکوفایی بیشتر استعدادهای یکایک شهروندان، مستلزم درک و بینشی ژرف، رویکرد و برنامه ای نو، عزم و مشارکت جمعی و راس آن ها توکلی و توفیق الهی است که باید سرلوحه اقدامات و تلاش های جناب عالی و همکارانتان قرار گیرد.

انتظار می رود" مجموعه سیاست ها و فعالیت های حوزه تحت تصدی خود را براساس اسناد فرادست و معاونان و مدیران تحت نظر شهردار و همفکری و همراهی مجموعه بزرگ و ارزشمند مدیران، کارشناسان و کارکنان شهرداری برای اجرای آن ها تمام توان خود را جهت تحقق افزایش امید، جلب مشارکت شهروندان و شکوفایی شهر تهران به کار گیرید.

از درگاه خداوند متعال دوام توفیق جناب عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی، تحقق منویات مقام معظم رهبری، پیشرفت و آبادانی تهران و تامین آسایش و آرامش شهروندان عزیز مسالت دارم.

 روابط عمومی پایگاه خبری شهر تهران انتصاب ایشان را تبریک می گوید.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاولی الله شجاع پوریان , انتصاب در شهرداری تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: