آرشیو خبر کد خبر: 14699     

مسمومیت ۵ نفر در یک رستوران

تسنیم
سخنگوی آتش‌نشانی تهران از وقوع گازگرفتگی در یک رستوران خبر داد و گفت: پنج نفر براثر این حادثه دچار مسمومیت شدند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ دوشنبه ۲۵ دي ساعت 22:08

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، سید جلال ملکی با اعلام خبر گازگرفتگی در یک رستوران در خیابان انقلاب درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 18:40 امروز یک مورد حادثه گازگرفتگی در یک رستوران در خیابان انقلاب، خیابان ابن‌سینا به سامانه 125 اعلام شد که به‌سرعت آتش‌نشانان ایستگاه شماره دو آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه ساختمانی سه‌طبقه بود که در طبقه زیرزمین در یک واحد به‌وسعت حدود 200 متر رستورانی دایر شده بود و داخل رستوران علاوه بر بخش طبخ غذا، اتاق کوچکی برای استراحت کارگران وجود داشت  و در این رستوران نشت گاز خطرناک مونوکسید کربن اتفاق افتاده بود.

وی خاطرنشان کرد: چند نفر از کارگران رستوران دچار مسمومیت شده بودند که پیش از رسیدن آتش‌نشانان این افراد از رستوران خارج شده بودند، از بین این افراد پنج نفر دچار مسمومیت شدید با گاز مونوکسید کربن شده بودند که آتش‌نشانان آنها را به عوامل اورژانس تحویل داده محل حادثه را ایمن‌سازی کردند.

ملکی تصریح کرد: با حضور کارشناسان سازمان آتش‌نشانی در محل حادثه مشخص شد استفاده همزمان از آبگرمکن دیواری و بخاری فاقد دودکش باعث تولید و انتشار این گاز خطرناک در تمامی بخش‌های رستوران شده بود.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هامسمومیت , گازگرفتگی ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: