آرشیو خبر کد خبر: 14495     

مرگ مشکوک در برج میلاد تهران

باشگاه خبرنگاران تهران
مدیر ارتباطات و بین الملل برج میلاد تهران گفت: در ارتباط با اتفاق ناگواری که در مورد یکی از همکاران خوشنام و باسابقه ما رخ داده، شائبه خودکشی وجود دارد و جزئیات این ماجرا توسط پلیس در دست بررسی است.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر ساعت 13:40

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، روز گذشته یکی از عوامل مشغول در برج میلاد اقدام به خودکشی کرد.

در حالی که برخی مدعی شده‌اند این فرد از مدیران برج میلاد بوده است، اما قاضی شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران به خبرنگار تسنیم اعلام کرد این فرد یکی از نگهبانان طبقه همکف برج میلاد بوده است.

بر همین اساس؛ لیدا دانشی مدیر ارتباطات و بین الملل برج میلاد تهران در واکنش به خبر خودکشی یکی از مدیران برج میلاد، گفت: در ارتباط با اتفاق ناگواری که در مورد یکی از همکاران خوشنام و باسابقه ما رخ داده، شائبه خودکشی وجود دارد و جزئیات این ماجرا توسط پلیس در دست بررسی است.

محمد شهریاری سرپرست دادسرای جنایی استان تهران نیز در گفتگو با خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص جسد حلق آویز فردی در برج میلاد، اظهار کرد: روز گذشته جسد حلق آویز فردی در طبقه هم کف برج میلاد پیدا شد.

وی افزود: این فرد از نگهبانان برج بوده و وصیت نامه ای در جیب وی پیدا شده است که در آن علت خودکشی خود را مشکلات مالی عنوان کرده است.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هابرج میلاد , لیدا دانشی , روابط عمومی ,



نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: