آرشیو خبر کد خبر: 13913     

مرگ مرموز پسر جوان با آثار کبودی روی گردن

تسنیم
پسر جوانی که آثار کبودی روی گردنش مشهود بود، پس از انتقال به بیمارستان جان باخت.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ شنبه ۱۵ مهر ساعت 13:37

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، ساعت 17 روز گذشته (14 مهرماه جاری) مأموران کلانتری 159 بی‌سیم در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت خبر مرگ مشکوک پسر جوانی را اعلام کردند که در بیمارستان مهدیه جان خودش را از دست داده بود.

دقایقی بعد از اعلام خبر سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی و کارشناسان پزشکی قانونی در بیمارستان حاضر شده و تحقیقات خود درباره علت مرگ متوفی را آغاز کردند.

بررسی‌های اولیه حاکی از آن بود که متوفی پسر بیست و یک ساله‌ای است که آثار کبودی روی گردن وی مشهود بود.

پدر متوفی که در بیمارستان حضور داشت، در اظهاراتش به بازپرس گفت: شب گذشته (13 مهرماه جاری) همراه با پسرم (متوفی) به هیئت رفتیم و پس از پایان مراسم به منزلمان در خیابان 20 متری منصور بازگشتیم، شب خوابیدیم و صبح (14 مهرماه) مجدداً من به هیئت رفتم تا اینکه ساعاتی بعد از اینکه از خانه خارج شده بودم، همسرم با من تماس گرفت و گفت پسرمان از خواب بیدار نمی‌شود و هر چه او را صدا می‌زند پاسخگو نیست که من سریعاً به خانه رفتم، با اورژانس تماس گرفتیم و پسرم را به بیمارستان بردیم، نمی‌دانم چه اتفاقی برای پسرم افتاده و از نحوه مرگ وی اطلاعی ندارم.

پس از این اظهارات، جسد متوفی با دستور سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت برای بررسی علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات درباره علت این حادثه ادامه دارد.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاکلانتری 159 بی‌سیم , مرگ نوجوان ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: