آرشیو خبر کد خبر: 13125     

مرگ دلخراش یک شترمرغ در باغ پرندگان تهران

تسنیم
مرگ دلخراش یک شترمرغ در برابر چشمان حیرت‌زده بازدیدکنندگان باغ پرندگان تهران، انتقادهایی را در فضای مجازی به همراه داشت. جمعی از معترضان، با حضور در شهرداری منطقه خواهان جلوگیری از تکرار حوادثی مشابه در این مجموعه شدند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ دوشنبه ۸ خرداد ساعت 07:58

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، عصر جمعه 5 خرداد، مرگ دلخراش یک شترمرغ در برابر چشمان حیرت‌زده بازدیدکنندگان باغ پرندگان تهران، انتقادهای گسترده‌ای را در فضای مجازی به همراه داشت. جمعی از معترضان، صبح روز شنبه، با حضور در شهرداری منطقه خواهان جلوگیری از تکرار حوادثی مشابه در این مجموعه شدند.

یکی از شاهدان عینی ماجرا در این باره می‌گوید: بسیاری از بازدیدکنندگان، بسته‌های دانه‌ای که برای تغذیه پرندگان مختلف در باغ پرندگان عرضه می‌شود را خریداری کرده و با آنها پرندگان مورد علاقه‌شان را تغذیه می‌کنند. یکی از این پرندگان شترمرغ‌ها هستند که برای گرفتن دانه از بازدیدکنندگان بسیار مشتاقند.

وی ادامه می‌دهد: عصر جمعه، میخ بلندی که در حصار جایگاه شترمرغ‌ها به کار رفته بود، در گردن یکی از شترمرغ‌هایی که برای دریافت دانه و نزدیک شدن به بازدیدکنندگان سرش را از حصار جایگاه خارج کرده بود فرورفت. درد ناشی از فرورفتن میخ در گردن شترمرغ، سبب واکنش سریع و حرکت گردن حیوان به سمت عقب و در نتیجه شکافته شدن گردن این پرنده شد.

او با ابراز تاسف از وضعیف ناراحت‌کننده‌ای که این شترمرغ حدود یک ساعت با آن دست به گریبان بود می‌گوید: از بازدیدکنندگانی که از مشاهده این صحنه شوکه شده بودند کمکی برنمی‌آمد و متاسفانه خونریزی شدید سبب شد پس از رسیدن مسئولان مجموعه و اقدام به بخیه زدن شکافتگی، حیوان تلف شود.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاباغ پرندگان , مرگ شترمرغ ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: