آرشیو خبر کد خبر: 15262     

مدیران شهرداری تهران در انتظار تودیع

تسنیم
تغییرات در شهرداری تهران روز شمار شده و تا 15 روز دیگر تغییرات وسیعی در سطح شهرداری تهران در بخش های مختلف انجام خواهد گرفت.
تاریخ انتشار :۱۳۹۷ يکشنبه ۱۳ خرداد ساعت 13:41

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، با مشخص شدن  سید محمد عالی افشانی دومین شهردار تهران در پنجمین دوره شورای شهر تهران زمرمه‌های تغییرات در معاونت‌ها،شهرداران مناطق و روسای سازمان‌ها و شرکت ها آغاز شد.

این در حالی است که اعضای شورای شهر تهران( رای دهندگان)  به افشانی نیز انتظاراتی را برای بکارگیری نیروهای معرفی شده در شهرداری تهران دارند به طوری که همزمان با انتخاب افشانی به عنوان شهردار تهران رایزنی‌ها اعضای شورای شهر با افشانی آغاز شد.

در همین زمینه اعضای شورای شهر تهران برخی از افراد را برای معاونت‌ها و شهرداران مناطق به افشانی پیشنهاد داده و از وی خواسته‌اند که از این افراد استفاده کند و این در حالی است که قرار است  تا اوایل تیرماه تغییرات وسیعی در سطح شهرداری تهران صورت گیرد.

سید محمد علی افشانی شهردار تهران نیز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار کرد: اینکه گفته می‌شود شهردار تهران برای برخی انتصاب‌ها تحت فشار است، اخبار شبکه‌های اجتماعی است و فشار و یا سفارش خاصی برای انتصاب‌ها در شهرداری تهران نیست.

وی افزود: فشاری برای انتصاب‌ها نبوده و نیست و از طرف هیچ فرد یا گروهی پیشنهاد اجباری برای انتخاب مدیران شهری نیز نبوده است.

در حالی شهردار تهران فشار بر روی انتصابات از سوی اعضای شورای شهر تهران را انکار کرده است اما اخبار دیگری حکایت از آن دارد که گروه‌های سیاسی در شورا دست به کار شده اند و حتی اسامی افراد مد نظر خود در شهرداری را نیز آماده کرده‌اند.

در هر صورت تغییرات در شهرداری تهران روز شمار شده و تا 15 روز دیگر تغییرات وسیعی در سطح شهرداری تهران در بخش های مختلف انجام خواهد گرفت.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاشهرداری تهران , تغییرات در شهرداری تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: