آرشیو خبر کد خبر: 14676     

مخالفت با برگزاری مراسم جشن تولد شهردار تهران

شهرنوشت
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران از مردم خواست تا اخبار رسمی مرتبط با شهرداری تهران را صرفا از رسانه های معرفی شده و رسمی شهرداری تهران دنبال کنند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ شنبه ۲۳ دي ساعت 15:40

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، اخیرا یک کانال تلگرامی با تبریک روز تولد شهردار تهران از راه اندازی پایگاه خبری خود به این مناسبت خبر داده که شائبه ارتباط با مجموعه شهرداری تهران را ایجاد کرده است.

در همین رابطه امین عارف نیا، رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران به خبرنگار شهرنوشت گفت: ما از فعالیت رسانه های حوزه شهری استقبال می کنیم اما هرگونه ارتباط مجموعه شهرداری تهران با این رسانه تکذیب می شود.

وی افزود: درخصوص روز تولد شهردار تهران برخی دوستان لطف داشته و تمایل به ارسال پیام تبریک، دسته گل و حتی برگزاری جشن تولد برای شهردار تهران داشتند که با توجه به شخصیت جناب دکتر نجفی و همچنین بخشنامه اخیر شهردار تهران مبنی بر صرفه جویی و اولویت دادن به برنامه های کاری شهر تهران با این نوع اقدامات به جد مخالفت شد.

عارف نیا در خاتمه تاکید کرد: شهروندان تهرانی و اهالی محترم رسانه اخبار مرتبط با شهردار تهران را صرفا از سایت و حسابهای رسمی  شهرداری تهران و همچنین شبكه اجتماعی نجفی مدیا دنبال کنند.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاامین عارف‌نیا , شهرداری تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: