آرشیو خبر کد خبر: 13749     

لزوم پایبندی جامعه به فرهنگ ترافیکی

مهر
رییس پلیس تهران بزرگ گفت؛ باید فرهنگ ترافیکی مدون و منسجمی راطرح ریزی و اجرا و همه را به رعایت این مهم دعوت نمائیم تاشاهد پایبندی جامعه به فرهنگ ترافیکی و به دنبال آن ترافیکی روان و کاهش حوادث ناگوار ترافیکی باشیم.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ دوشنبه ۲۰ شهريور ساعت 10:14

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در ستاد فرماندهی پلیس راهور حاضر شد و از نزدیک در جریان فعالیت های ترافیکی و برنامه های پلیس راهور تهران بزرگ قرارگرفت.

در این دیدار صمیمانه سردار محمدرضا مهماندار فعالیت های پلیس راهور در آستانه آغاز سال تحصیلی را تشریح کرد و درباره امکانات و تجهیزات پلیس راهور توضیحاتی را ارایه کرد. 

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ نیز با اشاره به اینکه حل معضل ترافیک در تهران یکی از مطالبات مهم مردم پایتخت است افزود: با تعامل مناسب پلیس راهور و معاونت ترافیکی شهرداری تهران اقدامات خوبی در زمینه رفع ترافیک و همچنین شناسایی گره های ترافیکی انجام شده است.و

وی با اعلام اینکه بر طبق پیش بینی های انجام شده همزمان با مهرماه ترافیک معابر پایتخت ۳۰ درصد افزایش پیدا خواهد کرد گفت: تمام تلاش من و همکارانم  در مجموعه پلیس برطرف کردن گره های ترافیکی و برخورد با افزایش میزان ترافیک در معابر و در نتیجه آرامش شهروندان است.

سردار  رحیمی گفت: امروز موضوع ترافیک، از مهمترین و چالش برانگیز ترین مسایل شهری محسوب می گردد، که بطور ویژه در تدابیر و بر نامه های ما قرار دارد.

وی افزود: هدف ما ایجاد ترافیکی روان و سبک برای مردم است؛ چرا که مسئله ترافیک، امروز از جمله مهمترین دغدغه های مردم است که ما به دنبال مرتفع نمودن این مشکل و معضل از زندگی مردم هستیم.

وی با اشاره به اینکه در پلیس راهور، راهنمایی مقدم بر رانندگی است، اظهار داشت: موضوع آموزش موضوعی مهم و اساسی است که باید بطور جدی و مستمر در حوزه ترافیکی پیگیری و اجرا شود.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه باید از پایه موضوع آموزش ترافیکی را در جامعه نهادینه کنیم، افزود: هزینه کردن در بخش آموزش در حقیقت سرمایه گذاری بلند مدتی است که سود سرشاری را به دنبال خواهد داشت.
رئیس پلیس تهران بیان داشت: هر چه که به مقوله آموزش بیشتر و بهتر پرداخته شود نتیجه ای بهتر را در حوزه ترافیکی شاهد خواهیم بود، از این رو باید نلاش کنیم که موضوع ترافیکی را در جامعه نهادینه کنیم.

وی گفت : باید فرهنگ ترافیکی مدون و منسجمی راطرح ریزی و اجرا  و همه را به رعایت این مهم دعوت نمائیم تاشاهد پایبندی جامعه به فرهنگ ترافیکی و به دنبال آن ترافیکی روان و کاهش حوادث ناگوار ترافیکی باشیم.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هافرهنگ ترافیک , پلیس راهور ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: