آرشیو خبر کد خبر: 14529     

فضاهای آموزشی پاسخگوی نیاز دانش‌آموزان نیست

فارس
استاندار تهران گفت: در شهر تهران فضاهای آموزشی پاسخگوی نیاز دانش‌آموزان نیست و به خصوص در منطقه 22 مشکلات جدی در خصوص فضای آموزشی وجود دارد که باید از طرق مختلف آن را حل کنیم.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۹ آذر ساعت 17:16

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، محمد حسین مقیمی استاندار تهران در صد و هفتاد و چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهر تهران اظهار داشت: برخی املاک و مستغلات آموزش و پرورش قانوناً نیاز به تغییر کاربری توسط شهرداری دارند و پیشنهاد دادیم که این تغییر به صورت مجانی انجام شود و شهرداری درآمد محل تغییر کاربری را در ساخت مدرسه در نقطه دیگری هزینه کند.

وی افزود: در شهر تهران فضاهای آموزشی پاسخگوی نیاز دانش‌آموزان نیست و به خصوص در منطقه 22 مشکلات جدی در خصوص فضای آموزشی وجود دارد که باید از طرق مختلف آن را حل کنیم؛ برای مثال اجرای قانون شوراهای آموزش و پرورش، اجرای برنامه ششم و برخی مقررات مالی دولت و جذب از خیرین برای جبران این کمبودها باید مورد توجه قرار گیرد تا این کمبودها در چهار سال آینده برطرف شود.

مقیمی در مورد مدارس قلع و قمعی گفت: برخی مدارس تهران مالکیت خصوصی دارند و مالکان آنها به دادگاه مراجعه می‌کنند و احکامی به نفع آنها صادر می‌شود ولی ما از مردم خواهش می‌کنیم با آموزش و پرورش راه بیایند و از شکایت صرف نظر کنند.

استاندار تهران ادامه داد: سازمان‌هایی که در این زمینه مسائل را دنبال می‌کنند باید همکاری‌های لازم را با آموزش و پرورش داشته باشند چون ساخت مدرسه زمانبر است و نمی‌توان دانش‌آموزان را بدون مدرسه گذاشت و تراکم کلاس‌ها را بالاتر برد.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هااستاندار تهران , مدارس تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: